Fali Dekor Retro Fashion Kép Piros Ruhás Nő Kézzel Vágott Vintage Piros Színes Papírból A4es Kép 34x26cm Keret

A 40es évek divat irányzatai inspirálta a képek készítését. Stencil technikával készült, tehát a színes papírokra nyomtatott sablonok ...

kézműves termék, készítette: beardyart
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: színes papír, farostlemez, papír, fém tartó, stencil, sablon
technika: papírművészet, fotó, grafika, rajz, illusztráció

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Fali Dekor Retro Fashion Kép Piros Ruhás Nő Kézzel Vágott Vintage Piros Színes Papírból A4es Kép 34x26cm Keret

Fali Dekor Retro Fashion Kép Piros Ruhás Nő Kézzel Vágott Vintage Piros Színes Papírból A4es Kép 34x26cm Keret leírása

A 40es évek divat irányzatai inspirálta a képek készítését.

Stencil technikával készült, tehát a színes papírokra nyomtatott sablonok kívágásával és egymásra helyezésével. Minden egyes színárnyalat kézzel lett kivágva hobbi kés segítségével.
Színvilágát tekintve a piros szín dominál, illetve a fehér képkerettel kombinálva egy letisztult fali dekorációt kaptunk.
A kép keret farostlemezből készült, és plexi üveg fogja védeni az alkotást a külső behatásoktól.

A kép A4es méretű, maga a képkeret pedig 34cm x 26cm, és körülbelül 1cm a vastagsága. Akasztóval is és asztali támasszal is rendelkezik, de a fantáziadra van bizva, hogy hogy tudod a legjobbat kihozni a képből:)
Bármi kérdésed van, én itt leszek!

*A termék színei eltérőek lehetnek, attól függően milyen eszközről böngészel
Szállítással kapcsolatos infót egy füllel jobbra találsz, 1 napot kérnék tőled mielőtt továbbítom feléd. Alaposan csomagolva és a lehető legbiztonságosabb módon fogom hozzád eljuttatni.

Szép napot!
Balázs

Fali Dekor Retro Fashion Kép Piros Ruhás Nő Kézzel Vágott Vintage Piros Színes Papírból A4es Kép 34x26cm Keret jellemzői

kézműves termék, készítette: beardyart

színek

típus
fizikai

termékkód
3699249

feltöltve
2020. április 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fali Dekor Retro Fashion Kép Piros Ruhás Nő Kézzel Vágott Vintage Piros Színes Papírból A4es Kép 34x26cm Keret szállítása

Szia!
Minden egyes terméket a legjobb tudásomnak megfelelően csomagolok és küldöm el Neked.
A legjobb alternatívát szerintem jelenleg a GLS futár illetve a Posta nyújtja, adj egy napot míg előkészülök, és utána mehet a móka.

Személyes átvétel esetén kérlek üzenj előre, Hódmezővásárhely lesz a város:)

A jellenlegi helyzetre tekintettel, arra kérlek, hogy a postázás körül lehetnek kisebb fennakadások, remélem együtt tudunk működni ezzel kapcsolatban

Szép napot!
Balázs

Bármilyen egyeb kérésed, preferenciád van, írd meg nekem és együtt kitaláljuk, hogyan érhet hozzád a legrövidebb úton az áru

Szép Napot!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 800 Ft 1 800 Ft

Fali Dekor Retro Fashion Kép Piros Ruhás Nő Kézzel Vágott Vintage Piros Színes Papírból A4es Kép 34x26cm Keret alkotója: beardyart

beardyart
Sziasztok!

Remélem mindenkinek szuperül telik a napja, nekem nincs is más küldetésem, csak annyi hogy feldobjalak valamelyik alkotásommal és ezaltal én is feltöltődjek:)

Engem Balázsnak hívnak. Eredeti foglalkozásom szerint kávét főzök pénzért, de ha éppen nem koffeinnal töltöm az emberek szervezetét, akkor valamit vágok, ragasztok, festek, vagy éppen azon töröm a fejem hogy mi legyen a következő projekt.

Szeretem a technikákat mixelni, de leginkább a papírból kivágott stencileket hol egymásra helyezve képeket alkotok, vagy éppen akril spray segítségével képeket festek.
Nem olyan régen pedig megtanultam szitanyomni is, pólóra és vázontáskára is nyomok az inspiráció teljesen random, mikor milyen napom van.

A színvilágot tekintve a fekete fehér kepeket festeni, ha nem festek akkor a szines képeket preferálom.

Megkereséseket is szivesen vállalok, ha nem vagyok biztos abban hogy az igényedet 100 szálalékban teljesíteni tudom, akkor más alternatívat javaslok, és együtt kitaláljuk a következő lépést.

A termékeket legjobb tudásom, tapasztalatom alapján csomagolom, szállíttatom.

Bármilyen jellegű kérdésed van, itt leszek:)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek