100% pamut melírozott fonalból készült ez a csupa-szín kendő. Puha tapintású, egyedi darab. Méretei: -vállánál mérve 101 cm -háta közé...

kézműves termék, készítette: dorahorgoltekszer
anyaga: 100% pamut fonal, melírozott fonal, fonal
technika: horgolás

Horgolt színátmenetes kendő

Horgolt színátmenetes kendő leírása

100% pamut melírozott fonalból készült ez a csupa-szín kendő. Puha tapintású, egyedi darab.
Méretei:
-vállánál mérve 101 cm
-háta középvonalnál mérve 48 cm

Mosógépben mosható 40 fokon.

Horgolt színátmenetes kendő jellemzői

kézműves termék, készítette: dorahorgoltekszer

technika

típus
fizikai

termékkód
3713206

feltöltve
2020. április 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Horgolt színátmenetes kendő szállítása

Kedves Vásárló!

A feltüntetett postaköltségek tájékoztató jellegűek!Minden esetben pontos árat,vásárlás után tudok mondani. Csomagolási költséget semmilyen esetben nem számítok fel.

Kérlek, vedd figyelembe vásárláskor,hogy előre utalással tudsz nálam fizetni. Utánvétellel nem postázom a termékeimet.

A jelenlegi helyzetben csak Foxpost csomagautomatás (automatából automatába vagy házig) szállítással tudom eljuttatni a választott terméket.

FONTOS!!! Kérlek ha pontos időpontra szeretnéd a választott terméket,vásárlás előtt írj nekem,hogy tudom e addigra biztosan postázni illetve elkészíteni a terméket (készleten nem levő áru esetén) .Így elkerülhetőek az esetleges kellemetlenségek,ha mégsem tudom valamiért azonnal küldeni a terméket.Köszönöm!

Szép napot Neked!:)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 135 Ft 390 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 540 Ft 795 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 920 Ft
Foxpost csomagautomata 800 Ft 800 Ft

Horgolt színátmenetes kendő alkotója: dorahorgoltekszer

dorahorgoltekszer
8 éve foglalkozom horgolással, ékszerek és kiegészítők készítésével komolyabb módon 4 éve. Nálam megtalálhatóak az egészen vékony pamut fonalból készült csipkeékszerek és a vastag póló- vagy zsinórfonalból készült lakásdekorációs termékek is.
Ihletet mindig a rendelőimtől merítek és a hozzám legközelebb álló emberektől, akiknek ezúton is köszönöm a rengeteg inspirációt.

Kedves Látogató, a Te ötleteidet is örömmel fogadom. Keress bátran egyéni kérésekkel vagy válassz kedvedre a készleten lévő termékek közül :)

S hogy miért válassz horgolt ékszert?
- garantált dicséretet kapsz viselésük közben, leszólítanak a boltban, munkahelyen (vásárlóim tapasztalata alapján)
- könnyűek, nem húzzák a füledet, nem nehezítenek el
- egyénre szabhatóak, csak a képzelet és fantázia szab határt
- kiváló ajándék
- egyediek, szépek, nemesek

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek