Bújócskázó egérke, fejlesztő játék

Filcből készült, kézzel varrtam. 15 cm széles és 20 cm hosszú a sajt. Az egérke 9 cm hosszú. Bújtatható a figura a hosszú farkának k...

kézműves termék, készítette: MutiDIY
anyaga: filc, vatta, pamutfonal, cérna
technika: varrás

Bújócskázó egérke, fejlesztő játék

Bújócskázó egérke, fejlesztő játék leírása

Filcből készült, kézzel varrtam.
15 cm széles és 20 cm hosszú a sajt.
Az egérke 9 cm hosszú.

Bújtatható a figura a hosszú farkának köszönhetően. Ezt a fejlesztő játékot fából készült változatában láttam. Filcből megfelelőbb szerintem a kisgyerekeknek, mert puha, hurcolható, nem üti meg vele magát a lurkó.
Az én lányom szereti húzni, nyúzni az övét.

Kinek mutiznád meg? :)

Bújócskázó egérke, fejlesztő játék jellemzői

kézműves termék, készítette: MutiDIY
összetevő

technika

típus
fizikai

termékkód
3716588

feltöltve
2020. május 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bújócskázó egérke, fejlesztő játék szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 400 Ft 1 100 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 700 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 900 Ft 1 700 Ft

Bújócskázó egérke, fejlesztő játék alkotója: MutiDIY

MutiDIY
Üdvözöllek kedves látogató!

A MutiDIY megálmodója vagyok, hívj nyugodtan Boginak.
Bár nem tanultam se képzőművészetet, se varrni, de lelkes barkácsoló, ragasztó, festő, varró próbálkozásaim oda vezettek, hogy örömmel alkotok kis dísztárgyakat, játékokat.

Mióta van egy kislányom, lángra kapott bennem a vágy, hogy díszítsem a szobáját és neki tetsző játékokat készítsek. Készítek, mert a nekünk tetsző dolgok, sajnos hazánkban nem elérhetők, vagy nagyon drágák. Közben megszerettem az alkotás örömét, a saját elképzeléseim kreatív megvalósítását.
Miután megtapasztaltam a családtagoknak készített ajándékok feletti örömet, arra jutottam, hogy másokat is szívesen megörvendeztetnék azzal, amit adni tudok.

Több technikával is próbálkozom. Szeretek filcből varrni, családi névtáblákat festeni, de legjobban a gyerekszoba dekorokat és játékokat szeretem! Jobban kedvelem az egyszerű, fantáziát megmozgató, természetes anyagokból készül játékokat, mint a műanyagokat.
Célom, hogy a kisgyermekeket fejlesztő ötletekkel, játékokkal álljak elő.

Ezeket kézbe vehetik, játszhatnak velük. Fejlődik a kézügyességük és megmozgatja a fantáziájukat, ami nagyon fontos ebben a rohanó digitális korban. Nehéz gyereknek lenni a világító, zenélő kütyük mellett, szeretnék jobb választási lehetőséget nyújtani a játszához a legkisebbek, legdrágábbak számára.

Kezdő vagyok, de igyekszem szépen megvalósítani a kívánt ajándékot, játékot.
Ha megtetszett egy darabom, saját elképzelésedhez igazítom szívesen. Másik szín, minta, figura. Szeretem, ha szárnyal a képzelet! Alkossunk együtt!

Az elkészülési idő a kért termék nagyságától, díszítettségétől, bonyolultságától függ. Általában 2-3 nap, nagy projekt esetében több. Pl. egy csendes könyv 2-3 hét is lehet. Plusz tényező a kislányom! :D Ő is sokat tud növelni az elkészülés idején.
Általában buborékos borítékban postázom elsőbbségin a csomagokat, de megoldhatom futárszolgálattal is, csak az drágább mulatság.

Remélem, hogy örömmel veszed majd kézbe a kívánt apróságot és a kis lurkó is ugrálva kéri majd: Muti, muti, muti!
Vagy éppen a családtagok, szomszédok. Muti, mi ez? Honnan van?
Hát a Muti Műhelyből!

×××MutiDIY×××

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek