Csodás, rózsás ékszertartó doboz vintage stílusban, vagy aminek szánod.

Csodás vintage rózsás szalvétával készült lakkozott ékszertartó doboz, amit akár szappan várakozónak is használhatsz, amíg azok nem ker...

kézműves termék, készítette: Nautilus
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fa doboz, szalvéta , ragasztó , antikoló paszta , akril festék, repesztő lakk, parketta lakk
technika: decoupage, transzfer és szalvétatechnika, festett tárgyak

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Csodás, rózsás ékszertartó doboz vintage stílusban, vagy aminek szánod.

Csodás, rózsás ékszertartó doboz vintage stílusban, vagy aminek szánod. leírása

Csodás vintage rózsás szalvétával készült lakkozott ékszertartó doboz, amit akár szappan várakozónak is használhatsz, amíg azok nem kerülnek használatba.
Kellemes hangulatot árasztó tárgy.
A nagymamák imádják ezt a mintát, azért mert a régi porcelánok festésére emlékezteti őket.

Kívül belül, több réteg selyemfényű parkettalakkal tettem vízállóvá, nedves ronggyal is tisztítható.
Mérete: 15 x 10 x 7,8 cm (szélesség, mélység, magasság)

Csodás, rózsás ékszertartó doboz vintage stílusban, vagy aminek szánod. jellemzői

kézműves termék, készítette: Nautilus

vintage termék
Vintage stílusú

anyag

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3726910

feltöltve
2020. május 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csodás, rózsás ékszertartó doboz vintage stílusban, vagy aminek szánod. szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
795 Ft 1 500 Ft

Csodás, rózsás ékszertartó doboz vintage stílusban, vagy aminek szánod. alkotója: Nautilus

Nautilus
Üdvözöllek Kedves Látogató!
Mit érdemes tudni rólam? ?
Színes ceruzával a kezemben születtem. Mondják........
Nagyon korán megtanultam, hímezni, varrni, kötni, horgolni, makramézni. Sosem tudtam nyugton ülni, mindig csinálnom kellett valamit. Az alkotás tudott csak lekötni, kikapcsolni. Nem tudtam elfogadni a múlt rendszer tucat termékeit, ki akartam tűnni az egyediségemmel, bár ezt még akkor nem volt megfogalmazható.
Szinte mindennel közelebbi kapcsolatba kerültem, legyen az decoupage, barkácsolás, természetgyógyászat, alternatív gyógymódok, natúr kence, virágkötészet, szappan, állattartás, bútorfestés, fluid akril varázslat. A sorrend nagyjából ez lenne.
Az alkotás természetes késztetését törte meg rákbetegségen és fordított el a világtól, hogy aztán újra építsem az életem a maradék szikrákból. Lassan húsz éve legyőztem a rákot, de együtt élek az elfogadhatatlannal, hogy közben tudásom, tapasztalatom legjavát adjam azoknak, akiknek szükségük van rá.
A Ji Csing szerint akkor kezdődik az életed, mikor az életfeladatod el kell kezdeni megvalósítani. Ez mindenkinél más életszakaszra tehető, az esetek többségében nem a születéssel kezdődik, de szinte pontosan kiszámolható.
Nehezített pályán ugyan, de vissza lettem kényszerítve az alkotás világába. Évekig mikro festészettel foglalkoztam megszállottként.
Környezettudatos életvitelem talán már 30 éve megvalósult állapot nálam a hétköznapokban is, ezért valóban úttörőnek mondhatom magam ezen a téren. Fiatal éveim kezdetén sem kellett az új. Kiábrándultan nézem, hogy mi történik jelenleg a bolygónkkal, hogyan tesszük tönkre, és élhetetlenné.
Engem mindig is az újrahasznosítás, a múlt megmentése tett boldoggá, legyen az egy parasztkonyha bútorzata, vagy egy kalotaszegi párta. Ahogy idősödtem, újabb és újabb technikák elsajátítása foglalt le. Boldogsággal tölt el, hogy egyre többen gondolkoznak hozzám hasonlóan, elutasítják az ipari gyártást, amiben csak lehet, ezzel is védve bolygónk megmaradt ökoszisztémáját.
Az utam pedig kezdettől fogva ki volt jelölve végzett laboránsként.
Ebből már gondolhatjátok, hogy elsősorban szappanokat hozok nektek.
Hogy mire vártam eddig? Talán arra, hogy a világ változzon hozzám.
Több éve már regisztráltam a Meskán, de sajnos nem tudtam illeszkedni a már kialakított és működő rendszerhez.
Mindig mást készítek, ahogy a lelkemből jön. Nem vagyok alkalmas csak egyféle kategóriába besorolható dolgokat készíteni, de ugyanakkor viszont csak azt teszem közszemlére, amit kifogástalannak tartok és legfőbb kritikusom is annak tart, azaz a lelkiismeretem.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek