Ezüstszínű éjszaka - kendőre, sálra fűzhető sál ékszer, sál gyűrű (kendő nélkül)

A sálgyűrű csíkos (nem festett) részét ezüst, gyöngyház és fekete színű kiégethető gyurmából készítettem. Ehhez kapcsoltam apró szemű o...

kézműves termék, készítette: uveggyongyjatek
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: gyurma, polymer clay, nemesacél lánc, édesvízi gyöngy, botswana achát, swarovski kúpos gyöngy, gyöngykupak
technika: ékszerkészítés, gyurma

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Ezüstszínű éjszaka - kendőre, sálra fűzhető sál ékszer, sál gyűrű (kendő nélkül)

Ezüstszínű éjszaka - kendőre, sálra fűzhető sál ékszer, sál gyűrű (kendő nélkül) leírása

A sálgyűrű csíkos (nem festett) részét ezüst, gyöngyház és fekete színű kiégethető gyurmából készítettem. Ehhez kapcsoltam apró szemű orvosi fém láncocskákat, amikre édesvízi gyöngyöket (7-8 mm), egy szép csíkozású Botswana achát ásvány golyót (8 mm), és egy Swarovski kúpos gyöngyöt (6 mm) szereltem. Belül, és a széleket csiszoltam, így nem sérti fel a selymet, a vékony, finom anyagokat. A felületét políroztam.
A sálgyűrű szélessége közel 5 cm, a lyuk mérete kb. 2,5x3 cm. A teljes hossza kb. 13 cm (a láncrész 8 cm). Könnyű, nem húzza le a kendőt, sálat.
A kendő fotózási kellék, de sok szép sálat, kendőt, stólát lehet vásárolni itt a Meskán, én is itt vettem :)

Ezüstszínű éjszaka - kendőre, sálra fűzhető sál ékszer, sál gyűrű (kendő nélkül) jellemzői

kézműves termék, készítette: uveggyongyjatek

drágakő
Achát

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3727258

feltöltve
2020. május 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Ezüstszínű éjszaka - kendőre, sálra fűzhető sál ékszer, sál gyűrű (kendő nélkül) szállítása

A termékeket gondosan csomagolva, buborékos borítékban a vételár beérkezése után 1-2 munkanappal postázom.
Utánvéttel nem postázok, megértésed köszönöm.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 540 Ft 750 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 900 Ft

Ezüstszínű éjszaka - kendőre, sálra fűzhető sál ékszer, sál gyűrű (kendő nélkül) alkotója: uveggyongyjatek

uveggyongyjatek
Süthető gyurmából saját kezűleg formázott gyöngyök valamint ásványok, féldrágakövek, üveggyöngyök felhasználásával készítek ékszereket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek