Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Ezüst masnis könyv nyaklánc

Ezüst masnis könyv nyaklánc leírása

Ezt a különleges láncot egy pici könyvecske díszíti. Különösen tudom ajánlani könyvmolyoknak, íróknak és boszorkányoknak :)

A fekete bőrkötésű könyvet, melynek 24 lapja van, hagyományos könyvkötési eljárással, kézzel készítettem. Majd antik szürke láncra függesztettem, szürkés-ezüstös csiszolt gyöngyökkel, ezüst szalaggal díszítettem.

A könyv mérete 2,8x3 cm. A lánc hossza 91 cm, de kérésre rövidebb vagy hosszabb is lehet.

Kézzel készült díszcsomagolásban érkezik új gazdájához.

Köszönöm, hogy megnézted!
[csé:jé]

Ezüst masnis könyv nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: gyongyorszag

termékkód
899053

feltöltve
2011. augusztus 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Ezüst masnis könyv nyaklánc alkotója: gyongyorszag

gyongyorszag Üdvözöllek kedves Látogató!

Cseh Judit vagyok, azaz [csé:jé], ebben a boltban találhatod szenvedélyem termését.

Mindig szerettem alkotni, majd körülbelül 5 éve ragadott magával a gyöngyfűzés és a szerelem ma is tart, sőt!
Szeretek kísérletezgetni a különböző technikák, anyagok ötvözésével, így születtek meg a textil-gyöngy ékszerek is.

Hangulatomtól függően hol játékos, színes ékszerek, hol csillogó, elegáns darabok kerülnek ki kezeim alól. Remélem Te is megtalálod, amire vágysz!
Szívesen segítek egyedi elképzelések megvalósításában is!

Ékszereimben ott van szívem-lelkem, így szeretnék a hétköznapokba is egy kis különlegeset csempészni!

Köszönöm, hogy megtiszteltél látogatásoddal és várlak vissza!

Üdv,
[csé:jé:]