Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu
Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu
Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu
Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu
Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu
Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu
Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu Romantikus, nagy méretű tárolódoboz. - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu
A képen látható dobozt natúr állapotban vásároltam. A külsejét alapozás, és festés után két különböző szalvétával dekoráltam, amelyeket összefestéssel tettem különlegessé. A sarkait kőhatású 3D mintával díszítettem,barna akrillal koptattam, majd többszöri lakkozás után csipkeszalaggal egészítettem ki. A doboz mérete: 25,5 x 14 x 14 cm.
Összetevők

alapozófesték, akrilfesték, vintage szalvéta, ragasztó, csipke szalag, matt lakk, 3d por


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 10 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

decoupage, transzfer és szalvétatechnika


Jellemző
otthon & lakás, dekoráció, nászajándék, születésnap, évforduló, ajándék, vintage, egyedi

Színek

beige, mintás, rózsaszín


Termékkód

3640027

Kiskunhalason személyesen is átvehetőek a nálam vásárolt ajándékok, lakásdekorációk.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Kiskunhalas)
0 Ft 0 Ft
Mpl házhoz szállítás törékeny kezeléssel
2 990 Ft 2 990 Ft
MPLcsomagautómata,megjegyzésbe írja a csomagautómata számát
1 690 Ft 1 690 Ft
Mpl házhoz szállítás
2 290 Ft 2 290 Ft

Készítette

Róla mondták

“Nagyon szép fogtartót készített Marica az unokahúgomnak,aki nagyon örült az ajándéknak.Nagy helyek vannak benne,így biztosan beleférnek még a nagyobb fogacskák is!Marica szuper eladó, végig tudatta velem,hogy hol tart a termék készítési, feladási folyamata,illetve nagyon kedves volt tőle,hogy odafigyelt arra is,hogy biztos időben megérkezzen az ajándék, így hamarabb feladta számomra a csomagot.😊”

Kriszti 254469

Egyedi rendeléseket is vállal

MaricaPortekai1 további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek