TÉKA - fali polcos szekrényke. Mérete: 43cmx54cm/26,5cm Téka rajongó vagyok, így miután felújítottam, egy izgalmas technikával a Burg...

kézműves termék, készítette: Naposnap
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: festék, viasz
technika: festett tárgyak, újrahasznosított alapanyagból készült termékek

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Téka-kis szekrény

Téka-kis szekrény leírása

TÉKA - fali polcos szekrényke.

Mérete: 43cmx54cm/26,5cm
Téka rajongó vagyok, így miután felújítottam, egy izgalmas technikával a Burgundy és Provence kék színeit ötvözve átfestettem. Antikolt és merész lett, egy modernebb étkezőben vagy konyhai falon is megállja a helyét és feldobja a hangulatot, de egy vintage fürdőszobában is kiváló fali szekrényke.
Környezetbarát festéket használok minden bútorfestésnél.

Téka-kis szekrény jellemzői

kézműves termék, készítette: Naposnap
összetevő

színek

típus
fizikai

termékkód
3149113

feltöltve
2020. május 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Téka-kis szekrény szállítása

A személyes átvételt rugalmasan kezeljük, mivel több kg-os termékeket forgalmazok, amiknek a térfogata sem kicsi, ezért a szállításban, ha megbeszéljük segíteni tudunk. :-))
A termékeim környezetbarát festékkel és viasszal vannak kezelve, melyek tisztítása egy egyszerű puha, szösz mentes ronggyal történik.
A természetes kopás jól áll a bútoroknak és a tárgyaknak valamint a sérülések okozta hibákat sem minden esetben tüntetem el,mivel ez rusztikus stílus egyik jellemzője.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Téka-kis szekrény alkotója: Naposnap

Naposnap
-Régi és új bútorok értékmentése-

Mottóm:
Mentsük meg,
hozzuk rendbe,
újítsuk fel!

Alkotok, újjáalakítok, a fő profilom a bútorfestés. Jó dolog olyan miliőben élni, amit nem tucat bútorok és tárgyak vesznek körül. Van, aki merész és belevág, van, aki egyszerűen keres valakit, aki segít, tanácsot ad, egyszóval kézbe veszi a dolgokat, csiszol, átfest, újjávarázsolja a régi, kopott bútort.
Azért foglalkozom értékmegőrző bútorfestéssel,hogy örömöt szerezzek másoknak és egyben inspiráljak mindenkit,mennyivel jobb érzés, egyedi és megmentett bútorokkal vagy lakberendezési tárgyakkal együtt élni az otthonunkban,mint sablonos,rövid életű termékekkel körül venni magunkat.
A "kézműves" bútorfestés nemcsak "egy munka" számomra,hanem egy szemlélet, egy látásmód,felelősségvállalás avval kapcsolatban ahogyan gondolkozom a világról és a minket körülvevő értékekről.A virágkötői szakma mellé, lakberendező végzettséget szereztem. Majd tapasztalatot gyűjtöttem, a klasszikus, a modern, az ázsiai illetve a rusztikus stílusú bútorok terén és az ehhez tartozó tárgyi világban mind e közben éreztem a hiányát a saját kézi alkotásnak és most ecset van a kezemben.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek