Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Swarovski szivárvány álom- Rendelhető

Swarovski szivárvány álom- Rendelhető leírása

Meglátni és megszeretni, így jellemezhetném ezt a karkötőt. :) Pár napja láttam egy képet, és éreztem, hogy ezt muszáj megfűznöm, annyira tetszett!

Egy gyönyörű Swarovski karkötő született, amely a szivárvány színeiben pompázik, a szebbnél szebb csillogó színek lágyan mennek át egyikből a másikba.

Ajánlom azoknak, akik szeretik a Swarovski gyöngyök csillogását, és szeretnének egy teljesen egyedi, vidám, színes karkötőt, de unják már a boltokban kapható egyendarabokat.

A karkötőhöz 264 db Swarovski gyöngyöt használtam fel, 22 féle színben. A kapocs egy egyszerű, pici T-kapocs, mivel a hangsúly a gyönyörű gyöngyökön van, ezért nem tettem díszesebb kapcsot, így nem vonja el a figylemet a csillogó karkötőről :)

A képen látható darab 2 cm széles, és kb 17 cm hosszú, de mivel rendelhetőként tettem fel, a méretedben készítem el, sőt változtathatsz is rajta, ha kedved tartja, színösszeállítást, méretet, bármit :)

A második és harmadik képen, a karkötő egy-egy változatát láthatjátok, a közepes méretű (2 soros) karkötő ára 7900 Ft, a legvékonyabbé (1 soros) pedig 3900 Ft.

HA MEGTETSZETT VALAMELYIK CSILLOGÓ KARKÖTŐ, A MEGVÁSÁRLÁSUK ELŐTT KÉRLEK ÍRJ ÜZENETET, HOGY MEGBESZÉLHESSÜK A RÉSZLETEKET!

Swarovski szivárvány álom- Rendelhető jellemzői

kézműves termék, készítette: beaDapple

színek

termékkód
769583

feltöltve
2010. december 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Swarovski szivárvány álom- Rendelhető szállítása

Ékszereimet ajánlottan, elsőbbséggel, és alaposan becsomagolva postázom, hogy biztonságban, és gyorsan eljussanak a vásárlókhoz.

A vételár beérkezését követően, lehetőség szerint még aznap, vagy legkésőbb másnap postázok. A feladásról emailben értesítem a vásárlóimat, hogy tudják, mikor számítsanak a csomag érkezésére.

Személyes átvételre Szegeden van lehetőség.

Ha a termékkel bármilyen gond lenne, kérlek minél előbb jelezd, hogy orvosolni tudjuk a problémát.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 430 Ft 430 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 460 Ft 460 Ft

Swarovski szivárvány álom- Rendelhető alkotója: beaDapple

beaDapple Meska interjú az alkotóval »

Sziasztok!

Még csak néhány éve kaptam rá a gyöngyözésre, de nem bírtam leállni azóta sem. Eleinte szigorúan követtem a mintákat, meg kellett tanuljam a technikákat, gondoltam az a biztos, amit leírtak. Aztán rájöttem, hogy mennyi lehetőséget rejtenek ezek a pici gyöngyök. Úgy alakíthatom a mintákat, ahogy csak szeretném ! De a legjobb mégis az, amikor egy teljesen saját ötletet valósíthatok meg :)!

Ahogy egyre több technikát ismertem meg, úgy hagytam el az egyszerűbb gyöngyfajtákat, és tértem át a minőségibb, szebb gyöngyökre. Egyszerűen muszáj, csak így mutatnak szépen az ékszerek.

Remélem tetszenek a munkáim, ha bármi kérdésed van, írj, szívesen válaszolok!

Üdv, jó nézelődést nálam!

Dapple

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek