Kislány mellény  - ruha & divat - babaruha & gyerekruha - gyerek mellény - Meska.hu Kislány mellény  - ruha & divat - babaruha & gyerekruha - gyerek mellény - Meska.hu
Kislány mellény  - ruha & divat - babaruha & gyerekruha - gyerek mellény - Meska.hu Kislány mellény  - ruha & divat - babaruha & gyerekruha - gyerek mellény - Meska.hu
Kislány mellény  - ruha & divat - babaruha & gyerekruha - gyerek mellény - Meska.hu
Kislány mellény  - ruha & divat - babaruha & gyerekruha - gyerek mellény - Meska.hu
Kislány mellény  - ruha & divat - babaruha & gyerekruha - gyerek mellény - Meska.hu Kislány mellény  - ruha & divat - babaruha & gyerekruha - gyerek mellény - Meska.hu
Neked készül kb. 8 munkanap alatt
Kézzel kötöttem ezeket a kislány mellényeket, pamut és gyapjú alapú fonalból. A színes csíkos tartalmaz 10%-ban gyapjút. Meseszép színek. Méreteik :92 - es. A pamut alapú rózsaszínen kettő kicsi pillangó gomb van bele kötve, tehát nem varva így nem tudja leszedni, nem esik le! A vállán gombolhatók, így könnyen fel lehet venni.
Összetevők

pamut, gyapjú, gomb


Ára

/ 1 db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 8 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

kötés


Jellemző
ruha & divat, babaruha & gyerekruha, gyerek mellény, kötött, pamut, pillangó, csíkos, tél, tavasz

Színek

csíkos, rózsaszín


Termékkód

4874642

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Csongrád megye)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel
2 060 Ft 2 060 Ft
  • Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 8 munkanap
  • Kézműves termék
  • Anyaga: pamut, gyapjú, gomb
  • Technika: kötés

Készítette

barnomi

Kézzel kötött és horgolt bébi,gyerek,felnött ruhák és külömböző lakásdíszek

5 (22)

barnomi boltja  ›

Róla mondták

“Nagyon finom, puha, könnyű viselet. Az eladó végtelenül kedves, kommunikatív volt. Köszönöm szépen, hogy elkészítette nekem! Csak ajánlani tudom!!”

RathB

Egyedi rendeléseket is vállal

barnomi további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek