Tortabeszúró "Boldog születésnapot" felirattal, fából lézerrel kivágva, kérésre festett

A tortabeszúró egy koszorú mintázat, amelyben a Boldog születésnapot felirat található, vidám, divatos betűkkel. A beszúró rétegelt fal...

kézműves termék, készítette: HisziArt
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: rétegelt fa, akrilfesték
technika: famegmunkálás, festett tárgyak

Termék ára: 750.- Ft / db

szállítási díj, feltételek
Szín
Méret
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van
A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Tortabeszúró "Boldog születésnapot" felirattal, fából lézerrel kivágva, kérésre festett

Termék ára: 750.- Ft / db

szállítási díj, feltételek
Szín
Méret
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van

Tortabeszúró "Boldog születésnapot" felirattal, fából lézerrel kivágva, kérésre festett leírása

A tortabeszúró egy koszorú mintázat, amelyben a Boldog születésnapot felirat található, vidám, divatos betűkkel. A beszúró rétegelt falemezből készült, natúr színben.
Kérésre szívesen lefestem akrilfestékkel.
Mérete is választható.
Egyedi igényeket is szívesen megoldok. Kérdezz bátran!

Tortabeszúró "Boldog születésnapot" felirattal, fából lézerrel kivágva, kérésre festett jellemzői

kézműves termék, készítette: HisziArt

színek

típus
fizikai

termékkód
3623172

feltöltve
2020. június 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tortabeszúró "Boldog születésnapot" felirattal, fából lézerrel kivágva, kérésre festett szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 850 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 950 Ft

Tortabeszúró "Boldog születésnapot" felirattal, fából lézerrel kivágva, kérésre festett alkotója: HisziArt

HisziArt
Gyerekkoromban örökké rajzolgattam, az se zavart, ha éppen biológia óra volt. Építészetről és alkotásról álmodoztam, de végül gépészmérnök lett belőlem, majd dolgozni kezdtem... és mire észbe kaptam, már volt 3 kislányom és beköltöztünk egy szép nagy házba, amely kongott az ürességtől!
Nekiveselkedtem és a falakat saját készítésű akvarell képekkel díszítettem ki és mivel a rokonaim, barátaim örökösen nógattak, ezért már az ő házaikat is az én képeim dekorálják. Mivel örökmozgó és örök felfedező vagyok, megtaláltam az akrillal való festészetet is, de ezzel a technikával a nagyobb ívű, lendületes, absztrakt, néha egészen színes alkotások születnek a kezem alatt. A legnagyobb alkotásom eddig egy 140 x 200 cm-es akrilfestmény, amely egy szép, nagy családi ház nappaliját díszíti.
Ami még rendkívül boldoggá tesz, hogy a főállásomban lehetőséget kaptam, hogy a cég tulajdonában lévő lézergépen dekoratív elemeket alkossak fa- és műanyaglemezből.
Mivel idén kitanultam a cukrász szakmát is, ami az egyik hobbim a sok közül, ezért a cukrászatban használható dekorációs elemeket is szívesen tervezek és vágok ki. Egyedi ajándéktárgyakat, nagyobb méretű névtáblákat, esküvői dekorációt és táblát, sportverseny emblémákat és díjakat terveztem már és alkottam meg a szén-dioxid lézergépünkkel.
Bármit szívesen alkotok, de különösen a papír a kedvenc anyagom, készítettem már különleges királyi és királynői koronát papírból, terveztem névjegykártyákat, képeslapokat és ezt is folytatni szeretném, kiegészítve egy Silhouette papírkivágó géppel és egy profi, minőségi színes nyomtatóval.
Csak a fantázia szab határt!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek