A Csillagok háborújából ismert birodalmi lépegető (AT-AT, All-Terrain Armored Transport) fajátékként. A többi játékomhoz hasonlóan ez i...

kézműves termék, készítette: Fatankmuhely
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

anyaga: fa, fém, műanyag
technika: famegmunkálás

Termék ára: 9 500.- Ft / db

szállítási díj, feltételek
Szín
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van
A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Birodalmi lépegető: AT-AT

Termék ára: 9 500.- Ft / db

szállítási díj, feltételek
Szín
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van

Birodalmi lépegető: AT-AT leírása

A Csillagok háborújából ismert birodalmi lépegető (AT-AT, All-Terrain Armored Transport) fajátékként. A többi játékomhoz hasonlóan ez is játékra készült és bírja a gyűrődést, a méretei is illenek a híréhez. Lábai három részben mozgathatóak, nyaka, feje szintén fordul és a fej oldalán lévő kisebb lézervetők szinten mozgathatóak.

A kötőelemek ipari csavarok és alátétek, a fa előbb törik el, mint ők, ha a fa jellegéből adódóan mégis kilazulnának, utánhúzhatóak.

A magassága ellenére stabil, nem csak sima felületen: kertben és ágyon is megáll, kis ügyeskedéssel még két lábon is.

Méretei: 33cmx27cmx10cm.
Színe a lépen teakfa, vizes bázisú, gyerekjátékokra alkalmas lazúrral és fedőlakkal kezelve, de rendelhető a filmekből ismert birodalmi szürke festéssel, valósághű koszolással.

Birodalmi lépegető: AT-AT jellemzői

kézműves termék, készítette: Fatankmuhely
összetevő

technika

színek

típus
fizikai

termékkód
3391616

feltöltve
2020. június 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Birodalmi lépegető: AT-AT szállítása

Személyes átvétel Dorog-Eszertgom környékén lehetséges!
A tankokon - végül is harcjárművekről van szó - rendeltetésszerű használat mellett nincs mi elromoljon, illetve mindegyiket itthon is alaposan teszteljük szállítás előtt. Ha valami mégis eltörne vagy más baja esne, szívesen segítek tanáccsal, hátha javítható házilag, vagy ha nem és a szállításban meg tudunk egyezni, kijavítom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft

Birodalmi lépegető: AT-AT alkotója: Fatankmuhely

Fatankmuhely
A fiam négy éves volt, mikor egy nagy tankot kért születésnapjára. Megnéztem a helyi játékboltban, de nem nagyon tetszett, amit ott találtam. A nagyobb tankok elég drágák voltak, cserébe nem tűntek valami tartósnak, ráadásul a formájuk sem állt közel a valósághoz. Amelyik pedig pontosabb és jobban összerakott volt, azt meg az ára miatt nem adtam volna a fiam szerető, de nem túl óvatos kezébe. Így fogtam pár fadarabot és megszületett az első (kezdetleges) model. Azóta építgetem és fejlesztgetem őket.

Az alapötlet az, hogy nagy, erős fatankokat készítsek, amik azt is kibírják, ha egy egész óvodáscsoport teszteli őket. A kezdeti, elnagyolt makettek után egyre pontosabb, részletesebb tankokat készítettem, keresve az egyensúlyt a játszhatóság és az élethűség között.

A tankokat 1/30-as léptékben építem, de külön kérésre bármilyen méretarányban készülhetnek, bármilyen kért típus, változat. A test fenyőből vagy hársból készül, a görgők fém vulkanizált gumis alátétekből, újrahasznosított kupakokból vagy fából, a szerelvények csavarokból, tiplikből, alátétekből: ami ipari felhasználásra készül, jó eséllyel bírja a gyerekkezeket is. Akrillal festek. Csak olyan makett kerül ki a kezemből, amivel bátran engedem a saját fiamat is játszani - ahogy ezt ki sem lehet kerülni. A tapasztalatok alapján azonban a felnőtteket sem hagyja érintetlenül egy ilyen, eredetileg játékra készült fatank, az apa-fia játék mellet WoT rajongók polcán, néha tologatni elővett díszként is megtalálták a helyüket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek