Láda/ Katona láda Szú és az összes farontó bogár elleni védelmet megkapta majd alapos tisztítás után 2x lefestettem kívül és belül is ...

kézműves termék, készítette: Naposnap
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: krétafesték, viasz, fa, környezetbarát festék
technika: festett tárgyak

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Láda

Láda leírása

Láda/ Katona láda

Szú és az összes farontó bogár elleni védelmet megkapta majd alapos tisztítás után 2x lefestettem kívül és belül is old white színnel. Előtte lecsiszoltam és javítottam ahol szükséges volt. Jól megkoptattam, hogy hangulata klasszikusan régies legyen. Eredetét megőrizvén pedig kiemeltem tulajdonosa nevét is. Lezárásként két különböző típusú viasszal kezeltem, az egyik a világos a másik a sötétebb antik viasz. Így már hangulatos kiegészítő bútorként szolgálhat bárki otthonában.

Mérete: 60cm széles, 32cm magas és 34cm mély

Láda jellemzői

kézműves termék, készítette: Naposnap

technika

színek

típus
fizikai

termékkód
3666393

feltöltve
2020. június 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Láda szállítása

A személyes átvételt rugalmasan kezeljük, mivel több kg-os termékeket forgalmazok, amiknek a térfogata sem kicsi, ezért a szállításban, ha megbeszéljük segíteni tudunk. :-))
A termékeim környezetbarát festékkel és viasszal vannak kezelve, melyek tisztítása egy egyszerű puha, szösz mentes ronggyal történik.
A természetes kopás jól áll a bútoroknak és a tárgyaknak valamint a sérülések okozta hibákat sem minden esetben tüntetem el,mivel ez rusztikus stílus egyik jellemzője.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Láda alkotója: Naposnap

Naposnap
-Régi és új bútorok értékmentése-

Mottóm:
Mentsük meg,
hozzuk rendbe,
újítsuk fel!

Alkotok, újjáalakítok, a fő profilom a bútorfestés. Jó dolog olyan miliőben élni, amit nem tucat bútorok és tárgyak vesznek körül. Van, aki merész és belevág, van, aki egyszerűen keres valakit, aki segít, tanácsot ad, egyszóval kézbe veszi a dolgokat, csiszol, átfest, újjávarázsolja a régi, kopott bútort.
Azért foglalkozom értékmegőrző bútorfestéssel,hogy örömöt szerezzek másoknak és egyben inspiráljak mindenkit,mennyivel jobb érzés, egyedi és megmentett bútorokkal vagy lakberendezési tárgyakkal együtt élni az otthonunkban,mint sablonos,rövid életű termékekkel körül venni magunkat.
A "kézműves" bútorfestés nemcsak "egy munka" számomra,hanem egy szemlélet, egy látásmód,felelősségvállalás avval kapcsolatban ahogyan gondolkozom a világról és a minket körülvevő értékekről.A virágkötői szakma mellé, lakberendező végzettséget szereztem. Majd tapasztalatot gyűjtöttem, a klasszikus, a modern, az ázsiai illetve a rusztikus stílusú bútorok terén és az ehhez tartozó tárgyi világban mind e közben éreztem a hiányát a saját kézi alkotásnak és most ecset van a kezemben.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek