Badacsony látképe - olaj tájkép 80x40cm

Mi általában a Balaton északi partján tartózkodunk, Tihannyal szemben, így általában ezt szoktam megörökíteni. Már elég sok festményt k...

kézműves termék, készítette: ChillArt
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: feszített vászon, olaj festék, lakk
technika: festészet

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Badacsony látképe - olaj tájkép 80x40cm

Badacsony látképe - olaj tájkép 80x40cm leírása

Mi általában a Balaton északi partján tartózkodunk, Tihannyal szemben, így általában ezt szoktam megörökíteni. Már elég sok festményt készítettem Tihanyról, melyek általában már gazdára találtak. Gondoltam, egy másik nagyon látványos részt, a Badacsonyt is lefestem, így született egy fotó alapján ez a szép festmény. Az előtérben vastagabb rétegben felvitt festék miatt a kép egyes részei kiemelkednek, 3D-s hatást keltve. A kép élénk színei szépen elénk varázsolják a balatoni naplemente nyári hangulatát. A távolba nyúló hegyek és a nyugodt vízfelület a vitorlásokkal békességet és nyugalmat áraszt.

A festmény széleit is befestettem, azonnal mehet a falra, keretezni nem muszáj.
Akasztóval és szignóval elláttam. Számlát tudok adni.
Nappaliba, dolgozó szobába, kanapé fölé figyelemfelkeltő, szép balatoni festmény.
Méret: 80x40 cm
Budapesten vagy Alsóörs, Paloznak tájékán a kép megtekinthető és onnan személyesen elvihető.

Badacsony látképe - olaj tájkép 80x40cm jellemzői

kézműves termék, készítette: ChillArt

technika

színek

anyag
fa

típus
fizikai

termékkód
3775085

feltöltve
2020. július 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Badacsony látképe - olaj tájkép 80x40cm szállítása

Budapesten vagy Alsóörsön SZEMÉLYES ÁTVÉTEL is LEHETSÉGES! Az ékszerek szerelékei nikkelmentesek, a stiftes és lógós fülbevalók orvosi acélból készülnek, nem allergizálnak. Még én is tudom őket hordani, pedig 20 évig azért nem volt fülbevalóm, mert az aranyra is érzékeny voltam. A medálokat kérésre sodronyon vagy bizsu láncon is tudom küldeni. Általában a képen látható 41 cm-es delfinkapcsos szaténszalaggal szoktam küldeni (+ 5cm-es hosszabbító), a színt tudom változtatni kérésre. Az ékszerek tisztítása nedves kendővel ajánlott. A KOSÁRBA TÉTEL ÉS AZ UTALÁS MEGÉRKEZÉSE UTÁN 1-2 napon belül TUDOM POSTÁZNI az ékszereket.
Az ékszerekre 2 év garanciát vállalok (bár eddig semmi probléma nem merült még fel), ha az el-és visszajuttatásról gondoskodsz.

A festményeknél a postázás akár több nap is lehet, speciális dobozban buborékfóliába tekerve küldöm, akasztóval felszerelve, de ezt elkerülendő, ha lehetséges, a budapesti vagy alsóörsi személyes átvételt előnyben részesítem.
Akció! 27.000 Ft feletti vásárlásnál és előre utalásnál ingyenes postázás!
Lehet, hogy az áraim drágának tűnnek, de többször voltak képeim galériában, és ekkor többszörös áron kínálták őket. Tehát amit én 50.000-ért adtam volna, az ott 150.000 Ft körül volt kiállítva. Ezt elkerülendő teszem most fel őket a Meskára, hogy elérhető áron legyen bárkinek.

Több üvegékszer vásárlása esetén ajánlom a postán maradó opciót, mert a posta csak egy bizonyos csomagméretig tudja a levélként kezelni a csomagokat. Ilyenkor a levelet elsőbbségivel adom fel, és másnapra általában megérkezik a postára.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft

Badacsony látképe - olaj tájkép 80x40cm alkotója: ChillArt

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek