3 db-os ajándékszett (neszeszer, e-booktartó, tárolóbox)

Ez a szett nagyon hasznos ajándéka lehet valakinek. Én mindegyiket használom, és jól ki tudom használni. Ha itthon vagyok, akkor az e-...

kézműves termék, készítette: foltshopRon
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: farmer, vászon , vatelin, zippzár, tépőzár
technika: patchwork, foltvarrás, varrás

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

3 db-os ajándékszett (neszeszer, e-booktartó, tárolóbox)

3 db-os ajándékszett (neszeszer, e-booktartó, tárolóbox) leírása

Ez a szett nagyon hasznos ajándéka lehet valakinek. Én mindegyiket használom, és jól ki tudom használni. Ha itthon vagyok, akkor az e-könyvemet az olvasószemüvegemmel együtt a tárolóboxban tartom, de a vitaminjaimnak is varrtam egyet. Ha elutazunk, akkor a tetejét összecsipeszelem egy egyszerű ruhacsipesszel és mehet a bőröndbe. A neszeszerbe a pipereholmit teszem, az elektronikus könyvemet pedig a tokjába.
A tárolót ha fürdőszobában tartjuk, akkor bele lehet állítani a hajlakktól kezdve a testápolón át a hintőporig mindent. Ha egy 13 cm átmérőjű kaspót beleteszünk, akkor cserepes virágot pl. fűszernövényt is beletehetünk. Ilyen textilkaspóban van a levendulám. Nekem nagyon tetszik.
Méretek: Neszeszer-27x17x6 cm, E-book tartó 13x19cm, tárolóbox átmérője 17 cm, magassága ha nem hajtjuk vissza a szélét akkor 17 cm, visszahajtva 13 cm magas.

3 db-os ajándékszett (neszeszer, e-booktartó, tárolóbox) jellemzői

kézműves termék, készítette: foltshopRon

színek

újrahasznosított

típus
fizikai

termékkód
3778389

feltöltve
2020. július 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

3 db-os ajándékszett (neszeszer, e-booktartó, tárolóbox) szállítása

Termékeimet - a vásárlómmal történt egyeztetést követően - ajánlva és elsőbbségivel, csak ajánlva, vagy sima postai küldeményként adom postára. A biztos célba érkezés érdekében minimum az ajánlott küldeményként történő feladást javaslom. Mivel a szállítási díjat befolyásolja a küldemény súlya is, ezért a megjelölt postaköltség tájékoztató jellegű.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 700 Ft 1 700 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 2 000 Ft 2 000 Ft
Postán maradó 800 Ft 800 Ft

3 db-os ajándékszett (neszeszer, e-booktartó, tárolóbox) alkotója: foltshopRon

foltshopRon
1996 óta foglalkozom foltvarrással. Nagyon szeretem a kézzel készült munkákat, mert szerintem ezeknek, a munkadaraboknak lelke van. Felismerhető a kézzel kötött pulóver, a kézzel horgolt függöny, a kézzel varrt és tűzött foltmunka is. Az öltések és hurkok nem kínosan szabályosak, hanem szívet melengetően bumfordiak. Az igényesen, kézzel előállított termékek nem állnak halomban a boltok polcain sem. Nincs szívünk kidobni, ezért szívesen adjuk tovább gyermekeinknek unokáinknak szomszédunknak további megőrzésre. Patchwork munkáim általában varrógéppel és kézzel készülnek, attól függően, hogy milyen mintát varrok és mekkora méretű munkadarabot, készítek. Mivel lakásunkban az összes szabad falfelület már megtelt, a varrást viszont nem tudom abbahagyni, ezért örömmel nyitottam meg a boltomat, ahol a hagyományos foltmunkák mellett - farmer újrahasznosítás által - használati tárgyakat, táskákat kínálok.

Köszönöm, látogatását!
Markóné Ági

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek