Cekker, hálós bevásárló táska, zerowaste zöldséges szatyor, Market Bag, fekete, natúr, farmerkék, keki

Nagy örömünkre visszajött divatba a hálós bevásárló táska, vagyis a cekker. Igazi zerowaste holmi, csomagolásmentes bevásárláshoz, piac...

kézműves termék, készítette: adris
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: pamut fonal
technika: horgolás

Termék ára: 4 900.- Ft

szállítási díj, feltételek
Szín
elérhető: 1 db
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van
A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Cekker, hálós bevásárló táska, zerowaste zöldséges szatyor, Market Bag, fekete, natúr, farmerkék, keki

Termék ára: 4 900.- Ft

szállítási díj, feltételek
Szín
elérhető: 1 db
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van

Cekker, hálós bevásárló táska, zerowaste zöldséges szatyor, Market Bag, fekete, natúr, farmerkék, keki leírása

Nagy örömünkre visszajött divatba a hálós bevásárló táska, vagyis a cekker. Igazi zerowaste holmi, csomagolásmentes bevásárláshoz, piacra a legjobb, legmenőbb viselet. A végtelenségig pakolható, vállra akasztható, de kézben is vihető.

4 féle színben készítjük, válaszd a stílusodnak leginkább megfelelőt:
- farmerkék
- natúr (len)
- fekete
- keki

Méretei kiterített állapotban: 45x45 cm
Fül hossza: 18 cm

100% pamut, farmerkék színű fonalból készítettük. Magyar termék.

*A terméket ajánlott, elsőbbségi levélként, bélelt borítékban postázom, melynek ára 625 Ft, így akár 1 nap alatt nálad lehetnek a rendelt termékek. Ha Neked kényelmesebb, GLS futárral is tudom küldeni vagy Foxpost csomagautomatába, ezt a rendelés során tetszőlegesen kiválaszthatod.

*Átutalás után 1-3 munkanapon belül küldöm a csomagot, attól függően, hogy rendelésre készülő, vagy készleten lévő terméket vásárolsz meg. De minden esetben igyekszem a lehető leghamarabb elindítani a csomagod.

*A fülbevalókra és egyéb termékeinkre 100% garanciát vállalok, ennek feltételeit a szállítás résznél olvashatod.

*Ha kérdésed, kérésed van a termékekkel kapcsolatban, bátran írj üzenetet!

Örülök, hogy itt vagy, remélem megtalálod a leginkább Hozzád illő darabokat! :)

Cekker, hálós bevásárló táska, zerowaste zöldséges szatyor, Market Bag, fekete, natúr, farmerkék, keki jellemzői

kézműves termék, készítette: adris
összetevő

technika

színek

ZeroWaste

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3833615

feltöltve
2020. szeptember 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Cekker, hálós bevásárló táska, zerowaste zöldséges szatyor, Market Bag, fekete, natúr, farmerkék, keki szállítása

*Visszatérő vásárlóim 10 % kedvezménnyel vásárolhatják meg a fülbevalót. Ha érvényesíteni szeretnéd a kedvezményed, kérlek a banki átutalást választ, ne bankkártyával fizesd ki a terméket. Így megrendelés után le tudom vonni a kedvezményed, azonnali kártyás fizetésnél erre sajnos nincs lehetőség itt az oldalon.

*A terméket ajánlott, elsőbbségi levélként, bélelt borítékban postázom, melynek ára 625 Ft.

*Átutalás után 3-5 munkanapon belül küldöm a csomagot.

*Fülbevalóimra 100% garanciát vállalok, ennek feltételeit alább olvashatod.

*Ha kérdésed, kérésed van a termékekkel kapcsolatban, bátran írj üzenetet!

*Miután kézhez kaptad a terméket, kérlek vess rá egy pillantást, és próbáld fel. Ha bármilyen szempontból nem felel meg az elképzelésednek, vedd fel velem a kapcsolatot. Küldd vissza a terméket, és én visszafizetem a vételárat, vagy kicserélhetjük egy általad választott másik termékre.

*A bedugós textilfülbevalók ragasztására 100%-os garanciát vállalok. Ha esetleg ragasztási hibát tapasztalsz, írj nekem azonnal, és küldd vissza a terméket ingyenes javításra.

*Eső-garancia: A textil fülbevalók korlátozott mértékben vízállóak - zuhanyzás, strandolás nem javasolt a viselésükkor - azért esőben nem kell levenned őket. Megvédi őket az a leheletvékony lakkréteg, amivel be vannak vonva. De ha a fülbevalód mégsem bírta a strapát egy nyári záporban, küldd nyugodtan vissza a címemre és kicseréljük egy ugyanolyanra.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 625 Ft 625 Ft
Postázás külföldre 2 100 Ft 2 100 Ft
Foxpost csomagautomata 1 099 Ft 1 099 Ft

Cekker, hálós bevásárló táska, zerowaste zöldséges szatyor, Market Bag, fekete, natúr, farmerkék, keki alkotója: adris

adris Meska interjú az alkotóval »

Halák Adrienn vagyok, becenevem Adris. Az egri tanárképző főiskolán végeztem rajz-vizuális kommunikáció szakon, 2010 óta foglalkozom ékszertervezéssel és készítéssel. Fő alapanyagom a textil, legjobban a színek és a minták sokfélesége hat rám. Saját életemben, környezetem kialakításában és az öltözködésben is az egyszerűségre, a 'kevesebb több' elv mentén a szimpla dolgok végtelen számú variációjára építek. A tanulmányaim alatt is a színtan volt a legkedvesebb tárgyam, már ott is izgalmasnak találtam a Johannes Itten féle évszaktípus elméletet, amely az embereket négy színtípusba sorolja a hajszín, bőrtónus és szemszín hármasából megszülető harmónia alapján. Később az ékszerek készítése, majd a vásári árusítás közben begyűrűzött az életembe ennek a csodás elméletnek a gyakorlati alkalmazása. Mindig öröm látni, amikor a bizonytalan keresgélést néhány gyakorlati jótanácsom magabiztos választássá formálja át.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek