Gyűrt selyem esküvői fényképalbum, Polaroid vendégkönyv, Egyedi, Névvel ellátott,

Letisztult, stílusos albumot terveztem és készítettem, amit fényképalbumnak ill esküvői vendégkönyvnek egyaránt ajánlok. A borítókat kö...

kézműves termék, készítette: papirosbolt
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: szürkelemez, kartonok, fém spirál, gyűrt selyem, ragasztók, szatén szalago
technika: papírművészet

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Gyűrt selyem esküvői fényképalbum, Polaroid vendégkönyv, Egyedi, Névvel ellátott,

Gyűrt selyem esküvői fényképalbum, Polaroid vendégkönyv, Egyedi, Névvel ellátott, leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Letisztult, stílusos albumot terveztem és készítettem, amit fényképalbumnak ill esküvői vendégkönyvnek egyaránt ajánlok. A borítókat könyvkötészeti gyűrt selyemmel bevonva, a pár neveit hordozó gyöngyházfényű sávval készítettem, a belső lapokat 240 grammos elefántcsontszínű kartonból vágtam, fém spirállal fűztem. A fotózott könyv mérete 30x30 cm, 35 lapos-70 oldalnyi a terjedelme. Választható hozzá szatén megkötő ill díszdoboz

A megrendelés menete:
- Helyezd kosárba a kiválasztott termékeket és a választott kiegészítőket, majd vásárold meg őket!

- Kérlek, válassz a szállítási módok közül! Ha Foxpost csomagautomatába szállítást választasz, kérlek, add meg a fogadó automata elhelyezkedését!

- Ezután a szükséges adatokat, illetve módosítási kéréseket küldd el az e-mail címre, amit vásárlás után kapni fogsz.

- Ezt követően küldeni fogok egy látványtervet, amit meg tudtok nézni, ha szükség van módosításra, elvégzem, majd újra elküldöm a tervet jóváhagyásra.

- Amikor véglegesen elfogadjátok a terveket, a munka megkezdése előtt kérem majd az átutalásos fizetést, ehhez e-mailben fogom küldeni a szükséges adatokat.

- Az összeg beérkezése után 1-2 munkanapot vesz igénybe a munka, majd alaposan becsomagolva a kiválasztott módon indítom számotokra az elkészült terméket, ami futárral 1- csomagautomatába kérve 4-5 munkanap alatt érkezik meg hozzátok!

Gyűrt selyem esküvői fényképalbum, Polaroid vendégkönyv, Egyedi, Névvel ellátott, jellemzői

kézműves termék, készítette: papirosbolt

technika

színek

személyre szabható
nevek megjelenítése

típus
fizikai

termékkód
3802992

feltöltve
2020. július 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gyűrt selyem esküvői fényképalbum, Polaroid vendégkönyv, Egyedi, Névvel ellátott, szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Foxpost automatába előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft

Gyűrt selyem esküvői fényképalbum, Polaroid vendégkönyv, Egyedi, Névvel ellátott, alkotója: papirosbolt

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek