Krepp papírból készült virágok hajtogatásos módszerrel.Maga a gömb az hungarocell, amire a virágok lettek ragasztva, a kaspót az bármel...

kézműves termék, készítette: restasgerda
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: krepp papír, selyemszallag, fapálca, hungarocellgömb, ragasztó, kaspó
technika: mindenmás, papírművészet

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Gömbfa

Gömbfa leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Krepp papírból készült virágok hajtogatásos módszerrel.Maga a gömb az hungarocell, amire a virágok lettek ragasztva, a kaspót az bármelyik virágboltból beszerezhető, a gömbfa szára egy fapálca ami régebben az orchideámat tartotta, ami köré krepp papírból tekertem szálakat ,majd az újságpapírból készített pálcával körbefontam. Majd a szárat beleragasztottam a gömbbe , ezt a kaspóba, majd a kaspóba zöld színű kreppet tettem és piros szalaggal díszítettem a szárat és a kaspót.
Magasság : 45 cm
Szélesség: 15 cm

Gömbfa jellemzői

kézműves termék, készítette: restasgerda

típus
fizikai

termékkód
3298090

feltöltve
2020. július 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gömbfa szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 500 Ft 2 500 Ft

Gömbfa alkotója: restasgerda

restasgerda
Az alkotás öröme gyerekkorom óta bennem él , mindig is izgalommal töltött el, ha egy új dolgot hozhattam létre egy megunt vagy elhasználódott tárgyból ,dologból. Nagyon tág az érdeklődési köröm,szeretem minden területen megmutatni a kreativitásomat. Az elmúlt években kezdtem megint jobban a kézműves dolgok készítését ,először a magam szórakoztatására , az alkotás okozta öröm és a kikapcsolódás miatt. Aztán ahogy megmutattam a barátoknak , családtagoknak , sokan szerettek volna hasonló tárgyakat a lakásukba , díszíteni szebbé tenni azt.
Mindig is érdekelt a kosárfonás mint technika, szerettem volna megtanulni, de nem a hagyományosan vesszőből ,hanem valami egyszerűbb megoldásból, így keresgéltem az interneten és rátaláltam a papírból készült kosarakra , ami egyből felkeltette az érdeklődésemet és azt gondoltam ezt szeretném megtanulni. Kezdeti nehézségek után ,sikerült olyan műveket is készítenem amik 1-1 ismerős ,rokon lakásában kötött ki .
Emellett a dekupázs technikák is felkeltették az érdeklődésemet és ezt is tudtam alkalmazni a kosarak készítése során, mellyel szebbé tehettem őket.
Aztán jött a krepp papírból készült virágok szeretete , amit szintén az interneten találtam és nagyon megtetszett, nekiláttam és olyan csodálatos virágok készültek ,hogy még magam is meglepődtem.
Mindezek mellett nagyon sok minden az amit szeretek csinálni, lakásdekorációs eszközök , gömbfa készítés , karácsonyi díszek ... stb.
Mindezen alkotásokat a munkám mellett ,a szabadidőmben készítem. De nagyon sokat köszönhetek a családtagjaimnak , a barátoknak és az ismerősöknek , akik pozitív visszajelzésük alapján , sokkal motiváltabb lettem .

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek