Skorpió (Scorpio) különleges, egyedi tervezésű akril festmény, 40x40cm

Skorpió (Scorpio) különleges, négyzet alakú, akril festmény, az egyedi tervezésű asztrológiai sorozat darabja. Az alkotó Barabássy Orso...

képzőművész termék, készítette: Artbuda
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: festővászon, akrilfesték
technika: festészet

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Skorpió (Scorpio) különleges, egyedi tervezésű akril festmény, 40x40cm

Skorpió (Scorpio) különleges, egyedi tervezésű akril festmény, 40x40cm leírása

Skorpió (Scorpio) különleges, négyzet alakú, akril festmény, az egyedi tervezésű asztrológiai sorozat darabja. Az alkotó Barabássy Orsolya – Borsi az MKE festő-restaurátor szakon végzett képzőművész, az ArtBuda Alkotóműhely művészeti vezetője és tanára.

A Skorpió (Scorpio) jegyűek október 24-november 22 között születtek. Kitűnő intelligenciájú, emellett nagyon erős személyiség, továbbá hatalmas küzdőképességgel rendelkezik. Hajthatatlan akarata kitartást, vállalkozó szelleme becsvágyat hoz. Vonzalma a titkok felé erős, mindazonáltal nem felejt semmit, akár jó, akár rossz dolog történik vele.

A vászon mérete: 40×40 cm, négyzet alakú. Anyaga: prémium minőségű feszített festővászon, a keret magassága 4 cm. Keretezni nem szükséges, rögtön kitehető!
"A sorozat tervezésekor, arra figyeltem, hogy az asztrológiai jegy erőteljes és kiemelkedő legyen. Emiatt választottam a sötét, kékes-fekete hátteret, így ábrázoltam a világűrt, pár csillaggal díszítettem. Előtérben megjelenik az állatövi jegy, mely nagyméretű, feszíti a festővászon keretét. A formákat élénk színekkel, sorminta szerűen festettem meg. Aprólékos mintázata mexikói ízlésvilágra hajaz. A színek választása egyedi, éppen ahogy én éltem meg az adott asztrológiai jegyet.” Barabássy Orsolya Borsi

Színei: kékes-fekete háttér, kék, narancs
Szállítás: szállítási módtól függően 3-5 munkanap
Szállítási díj: ingyenes
Csomagolása: védve, biztonságosan. Kérj díszcsomagolást és úgy küldjük!
Szignózott, különleges, egyedi ajándék férfiaknak is!

Az állatövi jegyeket tartalmazó asztrológiai sorozat egyik darabja. A sorozat további tagjait megtalálod termékeink között!
Az állatövi jegyek értelmezését az asztrológiát elfogadó vásárlóinknak állítottuk össze. A jegyek kezdő és végző napja mozgó dátum, függően a Nap éves járásától. Amennyiben az asztrológia távol áll tőled, fogadd a festményt vizuális élményként!

Ára: 66.700 Ft, számlával, ingyenes szállítással belföldön futárral, csomagpontra vagy Foxpost-tal

Skorpió (Scorpio) különleges, egyedi tervezésű akril festmény, 40x40cm jellemzői

képzőművész termék, készítette: Artbuda

technika

színek

típus
fizikai

termékkód
3810397

feltöltve
2020. augusztus 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Skorpió (Scorpio) különleges, egyedi tervezésű akril festmény, 40x40cm szállítása

Ingyenes szállítás belföldön. Többféle opciót ajánlunk: futárral házhoz, csomagpontra vagy Foxpost automatába. Amennyiben külföldre szeretnél szállítást, kérlek írj a hello@artbuda.hu-ra és adunk egyedi árat! Köszönjük

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
PickPackPontos szállítás utánvéttel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft
Foxpost csomagautomata előre fizetéssel vagy utánvéttel 0 Ft 0 Ft

Skorpió (Scorpio) különleges, egyedi tervezésű akril festmény, 40x40cm alkotója: Artbuda

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek