Szívecske dekoráció - sárga, virágos

Kedves meglepetés szerelmünknek vagy szeretteinknek, kítűnő kísérője lehet egy csokor rózsának, vagy akár önmagában is kedves ajándék. ...

kézműves termék, készítette: BogiHandmade
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: filc anyag, vatelin, hímzőfonal, damil, szaténszalag
technika: mindenmás, varrás

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Szívecske dekoráció - sárga, virágos

Szívecske dekoráció - sárga, virágos leírása

Kedves meglepetés szerelmünknek vagy szeretteinknek, kítűnő kísérője lehet egy csokor rózsának, vagy akár önmagában is kedves ajándék. Akasztójának köszönhetően dekorációként is örök marad :)

Filcből készült, egyedi darabok, hímzéssel, körbehorgolással, szatén masnival, vatelin tömőanyaggal, átlátszó, damil akasztóval és játékos bojttal.

Mérete: a szívecske 8,5 cm széles, 9,5 cm magas, bojttal együtt kb. 16 cm magas.

Anyaga: puha, műszálas filc, vatelin töltettel, szatén masnival, hímzőfonalból készült bojt és horgolás, hímzés.

Használata: mosógépben nem mosható, kézzel öblíthető. Nem vasalható.

Ha bármilyen kérdésed van a termékkel kapcsolatban, szívesen veszem érdeklődésedet!

Szívecske dekoráció - sárga, virágos jellemzői

kézműves termék, készítette: BogiHandmade

technika

színek

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3818838

feltöltve
2020. augusztus 22.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szívecske dekoráció - sárga, virágos szállítása

Személyes átvételre Szegeden és környékén, egyéni megbeszélés alapján van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 920 Ft

Szívecske dekoráció - sárga, virágos alkotója: BogiHandmade

BogiHandmade
A kézműveskedés kislány korom óta a mindennapjaim része, egy izgalmas, szabadságot nyújtó hobbi, melyben kikapcsolódhatunk, feltöltődhetünk, szárnyalhat a képzeletünk, és mindig újabb és újabb ötleteket valósíthatunk meg.

Szabadidőmet szép, praktikus, egyedi, igényes használati tárgyak alkotásával töltöm, és a tervezéstől a megvalósításig minden mozzanat egy varázslatos kaland része. :)

Gyermekkorom óta számos kézműves technikát megismertem, próbálgattam, megszerettem, a decoupage technikától a gyöngyfűzésig, a szívemhez legközelebb a varrás és a filcmunkák állnak, ebben éreztem úgy, hogy igazán egyedit, praktikusat és mutatósat alkothatok, folyamatosan fejlődhetek.

A legnagyobb mérföldkő a várandósságom volt, amikor leendő kisbabámra várva ontottam az ötleteket, mi minden hasznos felszerelést, dekorációt készíthetek saját kezűleg, ezzel is kifejezve, mennyire várom őt. Készült így szoptatós párna, babaszoba dekoráció, ágynemű, játékok, pelenkázótáska és kellékei, babakocsi kellékek, minden olyan dolog, amely megkönnyíti a mindennapokat és a kicsi kényelmét szolgálja, így a legtöbb ihletet a kisfiamtól, Zsombitól kaptam.
Mindemellett sok más termék is készült, amely minden korosztály számára tökéletes, akár saját felhasználásra, akár ajándékozásra.

Fontos számomra, hogy gyönyörű, praktikus, igényes darabokat készítsek, hogy egy kis mosolyt csempésszek a mindennapokba :)

Célom, hogy ezekkel a kézműves tárgyakkal másoknak is örömöt szerezzek! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek