Textil, mosható zsebkendő - szépségápolás - egészségmegőrzés - Meska.hu Textil, mosható zsebkendő - szépségápolás - egészségmegőrzés - Meska.hu Textil, mosható zsebkendő - szépségápolás - egészségmegőrzés - Meska.hu
Textil, mosható zsebkendő - szépségápolás - egészségmegőrzés - Meska.hu Textil, mosható zsebkendő - szépségápolás - egészségmegőrzés - Meska.hu Textil, mosható zsebkendő - szépségápolás - egészségmegőrzés - Meska.hu
Textil, mosható zsebkendő - szépségápolás - egészségmegőrzés - Meska.hu
Textil, mosható zsebkendő - szépségápolás - egészségmegőrzés - Meska.hu
Textil, mosható zsebkendő - szépségápolás - egészségmegőrzés - Meska.hu
Textil, mosható zsebkendő - szépségápolás - egészségmegőrzés - Meska.hu Textil, mosható zsebkendő - szépségápolás - egészségmegőrzés - Meska.hu Textil, mosható zsebkendő - szépségápolás - egészségmegőrzés - Meska.hu
Pamutvászonból varrt textil zsebkendő. Korábbi, egyedi megrendelésre készült 3 db, bármely, készleten lévő anyagomból szívesen elkészítem Neked is. A zsepik mérete: 20 cm x 20 cm
Összetevők

pamutvászon, cérna


Ára

/ 3 db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 5 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

varrás


Jellemző
szépségápolás, egészségmegőrzés, zsepi, zsebkendő, mosható, textil, öko, virágos

Színek

lila, mintás, piros


Termékkód

4046657

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Budapest)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
800 Ft 8 000 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
1 000 Ft 1 000 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel
1 940 Ft 1 940 Ft

Készítette

Zizou

Zizou

Vidám, színes textilek & fonalak formába öntve Értetek s magamért.

5 (290)

Zizou boltja  ›

Róla mondták

“Gyönyörű, precíz munka! Nagyon gyorsan keszen lett, megrendeles utan egy heten belul mar a kezemben tartottam! A kommunikációt is csak dicsérni tudom! Meleg szivvel ajanlom!!!”

nojka55

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.