Litofán lámpa egyedi képekkel - négyszögletes

3D nyomtatott, litofán lámpabúra saját, általad választott képekkel (4 db kép). A lámpát minden kiegészítőjével együtt (lámpatest, búra...

iparművész termék, készítette: zomeow
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: pla nyomtatószál, lámpatest, izzó
technika: mindenmás

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Litofán lámpa egyedi képekkel - négyszögletes

Litofán lámpa egyedi képekkel - négyszögletes leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

3D nyomtatott, litofán lámpabúra saját, általad választott képekkel (4 db kép). A lámpát minden kiegészítőjével együtt (lámpatest, búra, izzó) szállítom. Egyedi, kreatív és személyre szabott ajándék mindenféle alkalomra - szuper ötlet egy párnak vagy családnak esküvőre vagy karácsonyra, de egyedi szülinapi ajándéknak is szuper meglepetés.
A 3D nyomtatott litofán lámpa lényege, hogy a búra valójában egy dombornyomat különböző vastagságokkal. Lekapcsolt állapotban egy egyszerű, fehér lámpabúra, a képek csak akkor látszódnak, amikor felkapcsoljuk a lámpát. Nagyon szép, a meleg fehéres-sárgás árnyalatok miatt kicsit nosztalgikus hatású, de éles képek jelennek meg a lámpán. A küldött képek minőségén nem kell aggódni - például a Facebookról letölthető fényképek minősége is általában bőven elegendő.
A mérete: 15x15x15 cm
Többféle lámpatest választható, az Ikeából szerzem be őket. A képen látható egy magas fehér, de lehet kicsit kevésbé nyúlánk ezüst vagy arany színű testet is kapni.

Litofán lámpa egyedi képekkel - négyszögletes jellemzői

iparművész termék, készítette: zomeow

technika

színek

típus
fizikai

termékkód
3785730

feltöltve
2020. augusztus 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Litofán lámpa egyedi képekkel - négyszögletes szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft

Litofán lámpa egyedi képekkel - négyszögletes alkotója: zomeow

zomeow
Szia! Köszönöm, hogy benéztél!
A "boltomban" saját tervezésű, 3D nyomtatott tárgyakat találhatsz, amelyeket én is gyártok le itthon. Azaz igazából egyelőre csak perselyeket fogsz találni, a jövőt még nem látom. Ezek viszont nem kísértéssel teli, alul lyukas, hanem igazi, gyűjtögetős, földhöz vágós, kalapáccsal neki-esős perselyek! Ha megtetszik valamelyik, de más színre gondoltál, nyugodtan keress meg, és valószínűleg meg tudom oldani.
Alapvetően közgazdász végzettségem van, ilyesmi területen is dolgozom, de szabadidőmben egy-egy kósza ötlet miatt szeretek megtanulni alkotó módszereket és hosszabb-rövidebb ideig elszórakoztatni magam velük. A legújabb ilyen az életemben a 3D tervezés, amivel a munkám kapcsán kerültem kapcsolatba, majd tanfolyamok, megbízások és saját hobbi projektek lévén fejlődtem benne. Most már 2-3 éve 3D modellezek, amikor elkap valami gyakorlatias feladat, mert engem inkább azok motiválnak. A persely is egy ilyen gyakorlati probléma volt, mert nehéz valódi, összetörős perselyeket találni. Legfeljebb malac formát, de az is ritka. Szóval így lett a chocapic. Ja, nem. A persely.
Két fontos dolog:
A 3D nyomtató, amivel dolgozom, műanyagot olvaszt meg és tesz le 0,2 mm vastag rétegekben, így építi fel a tárgyat. A 3D nyomtatásból következő felületi minőség van, akinek tetszik, de van, akinek nem. Én erre hivatkozva nem tudok panaszt elfogadni, mert ez ilyen. Szóltam, és a képeken is igyekszem visszaadni. :)
A másik, hogy én is szeretem a környezetet, a Földet. Minden tárgy PLA (polylactic acid) anyagból, azaz politejsavból készül, ami egy biológiai úton lebomló, hőre lágyuló műanyag, melyet növényekből állítanak elő.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek