Ankh kereszt karkötő -  - Meska.hu Ankh kereszt karkötő -  - Meska.hu
Ankh kereszt karkötő -  - Meska.hu Ankh kereszt karkötő -  - Meska.hu
Ankh kereszt karkötő -  - Meska.hu
Ankh kereszt karkötő -  - Meska.hu
Ankh kereszt karkötő -  - Meska.hu Ankh kereszt karkötő -  - Meska.hu
Ankh kereszt ( 30 x 12 mm) karkötőt készítettem makramé csomózástechnikával. Az ékszer mérete csúszócsomóval állítható, a végeket egy-egy hematit zárja. Az Ankh az Élet, a Fény és a Gyógyulás Kulcsa. Szimbóluma a kozmikus alapelvek megismerésének, a misztikus erőknek, a mentális hatásgyakorlásnak, a tudatáthangolásnak, az erősűrítésnek, a gyógyító hajlamok, öngyógyító erők felélesztésének, a szabadságnak, a mennyei felszabadultságnak, a személyes integritás megőrzésének és a szellemi tökéletesedésnek. Az ankh keresztnek a szívcsakra (szegycsont alsó része) feletti viselése oldja az alábbi negatív érzéseket, lenyomatokat: gondolkodászavar, könnyelműség, stressz, kitartás hiánya, érzelmi megmerevedés, despotizmus, izgatottság, könnyelműség, tudatalatti bűnösségérzet, túlzott félelem a szenvedéstől, elfojtott érzelmi megrázkódtatás, anyagi nyomorúság, mindennapi élet gondjaitól menekülés, pénzorientáltság, érzelmi sivárság, önelégedettség, elfojtott bírvágy, elfojtott kitaszítottság érzés, elfojtott félelem a megbántástól, tudatalatti megfelelés a külső elvárásoknak, ráakaszkodó szeretet miatti bűntudat. Forrás: Késmárki László
Összetevők

ankh összekötő elem, shamballa zsinór, hematit


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

csomózás, ékszerkészítés


Jellemző
ankh, kereszt, védelem

Színek

ezüst, fekete


Termékkód

3609441

CSAK ELŐRE UTALÁS ESETÉN POSTÁZOK , ajánlott, elsőbbségi szolgáltatással. Kérlek, csak akkor üsd le a terméket, ha valóban megvásárolod ! UTÁNVÉTELES SZÁLLÍTÁSSAL NEM POSTÁZOK!! Amint megérkezik az utalás még aznap ( de legkésőbb másnap) postára adom a küldeményt, így általában másnapra megérkezik.
Csak belföldre postázok.
Köszönöm megértésedet .

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
1 000 Ft 1 000 Ft

Készítette

Róla mondták

“Melinda nagyon kedves, kommunikatív eladó. Sokat variáltam, mindent úgy készített el, ahogyan szerettem volna. Gyors postázás után elmondhatatlanul szép termékeket kaptam! Szeretettel készültek, tiszta szívből ajánlom! Köszönöm Melinda!”

ZanneDekor ZanneDekor

memodesign további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek