Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Nagy pólyás baba

Nagy pólyás baba leírása

Az AKCIÓ ideje alatt 9500 Ft helyett FÉLÁRON!

Akit látsz:
A pólyás csecsemő baba, az úgynevezett waldorf babák mintájára készült rongybaba. Természetes anyagokból születik, töltete gyapjú és a kellő súly elérése érdekében némi köles, haja gyapjú babahaj, ruhája pamut és vászon. A baba 43 cm magas, súlya 620 gramm. Testalkatát tekintve csecsemő szerű, rövidebb, tömzsibb, görbébb végtagokkal, mint idősebb társai. Öltözete: tépőzárral záródó vászon pelenka, vászonnal kombinált plüss rugdalódzó, vászon sapka és szivacs merevítéses vászon pólya. Ruháit csipkével egyénítettem. Szeme kék, haja rövid, barna. Részben kézzel, részben géppel varrott.

Miért éppen waldorf baba?
Babáim a waldorf babák mintájára készülnek. A waldorf-pedagógia atyja Rudolf Steiner az 1900-as évek elején egy olyan ember-, elsősorban gyermekközpontú nevelést kívánt megvalósítani, amely tiszteletben tartja a gyermek testi és szellemi igényeit is. Márpedig ez számomra is igen fontos szempont.

Mégis egyedi:
spirituális babáim az eredeti steineri elképzeléshez képest kifejező szemekkel és szájjal rendelkeznek. Arckifejezésük vidám, kedves, sokatmondó. Így tudom rajtuk keresztül legjobban kifejezni önmagam, amitől igazán egyediek tudnak lenni.

Miért spirituális?
Nevezhetnénk terápiás, vagy kicsi-én babának is. Ő lehet saját legbelsőbb gyermeki énünk megtestesítője, kisgyermekkori önmagunk. Segít ennek az elfeledett, sokszor szomorú, megnemértett gyermeki résznek a megtalálásában, merthogy könnyebb úgy figyelmet szentelnünk és szeretetet adnunk az elfeledett, néha elnyomott kisgyermeknek, ha kézzelfogható formában látjuk, érezzük, nem pedig csupán képzeletünk szüleménye. Ezért nagy segítség a spirituális baba, azoknak, akik készek gyermeki énjük hiányérzeteit enyhíteni, hogy ezzel jelentős változásokat generálhassanak életük fontos területein, a teljesebb, EGÉSZségesebb életért.
-Beszélj hozzá, halld meg szavát, s mélyül az összhang önmagaddal.-

Szívből ajánlom:
a spirituális baba bármely életkorban alkalmazható, gyermekek számára játszótársként (öltöztetős baba) és felnőttek részére terápiás, önismereti folyamatokban is, vagy csupán azért mert szereted a szépet, kedveset magad körül.

Egyedi megrendeléseket is szívesen teljesítek. A megrendelés egyeztetésére Meska belső üzenetben tudod felvenni velem a kapcsolatot. A megrendeléseket legeslegkésőbb két héten belül teljesítem.

Köszönöm, hogy benéztél, legyen szép a napod!

Nagy pólyás baba jellemzői

kézműves termék, készítette: Katyika

termékkód
1370295

feltöltve
2013. március 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nagy pólyás baba szállítása

Amennyiben kézhezvételkor úgy véled, hogy ez a termék mégsem olyan, amilyennek a fotók alapján képzelted, mégsem az, amire vágytál, jelezd felém és visszaküldés után visszautalom számodra a termék vételárát. Ezt a lehetőséget a kézhezvételtől számított két munkanapig biztosítom. Fő az elégedett vásárló :)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 495 Ft 1 495 Ft

Nagy pólyás baba alkotója: Katyika

Katyika Imádok varrni, szeretem, ahogy egy-egy textildarabból valóságos csodák születnek. A babakészítés, varrás, alkotás igazi lélekemelő tevékenység nekem. Kikapcsol, feltölt, elvarázsol és boldoggá tesz. Ezek a hangulatok hatják át az alkotásaimat is, szívből ajánlom őket :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek