Borotválkozás utáni balzsam 50 g - szépségápolás - borotválkozási kellék - Meska.hu
Borotválkozás utáni balzsam 50 g - szépségápolás - borotválkozási kellék - Meska.hu
Neked készül kb. 12 munkanap alatt
Könnyű, gyorsan és csillogásmentesen felszívódó gyulladáscsökkentő hatású borotválkozás utáni arckrém, kellemes hűsítő hatással, diszkrét férfias illattal. Esti használatra! A hamamelisvíz, vagy más néven csodamogyoró bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő hatású, összehúzó és vérzéscsillapító hatású. Az ázsiai gázló, vagy más néven gotu kola hámosító, regeneráló és bőrnyugtató hatásáról ismert gyógynövény, Összetétel: Hamamelisvíz, Ázsiai gázló kivonat, Ceteraryl olivate, Sorbitan olivate, Jojobaolaj (bio), Körömvirágolaj, Bisabolol, Benzil-alkohol, Glicerin, Benzoesav, Szorbinsav, Narancs-, Vetiver-, Borsmenta illóolaj, Tejsav. Vásárlói visszajelzések: "Szuper a balzsam, nagyon férfias az illata, és nem lesz tőle fényes a képernyőm, és nem csíp, de kellemesen frissítő." (Gyula) "Apukámnak vettem, azt mondja, hogy nagyon jó hatása van, nem csípi a bőrét, és gyorsan felszívódik :)" - sasmadar000 "Nagyon elégedett vagyok: korábban mindig piros kiütések voltak a nyakamon szinte naphosszat. Most viszont szinte 10 perc alatt eltűnnek a kezdődő piros foltok. Finom az illata is :)" - B. Gergely Parabénmentes (egészségkárosító tartósítószer), nem tartalmaz kőolajszármazékot, nincs benne színezék és illatanyag (csak illóolaj). A legtöbb házi készítésű krémmel szemben ebben a krémben van víz is, ettől lesz igazán krémes állagú, és gyorsan felszívódó. A hamamamelisvíz és a körömvirágolaj saját készítésű. A termékeim kb. 4 hónapig őrzik meg a minőségüket (hűtés nélkül). Glicerinben oldott természetazonos anyagok keverékével vannak tartósítva (Benzoesav, Benzilalkohol és Szorbinsav), mely egy megbízható, bőrbarát tartósítószer. Megfelel a németországi gyógyszer és vegyipari cégek ellenőrző szerve (BDIH) szabványainak, felhasználható natúrkozmetikumokba. Termékeimet minden esetben felcímkézve adom, melyen a termék neve, összetétele, kiszerelése és lejárata található. A termékeket légpárnás borítékban küldöm, az árba bele van kalkulálva a csomagolási díj is. Budapesti SZEMÉLYES ÁTVÉTELRE Zuglóban, a Bosnyák tér környékén van lehetőség átvenni helyszíni fizetéssel vagy előre utalással, előre megbeszélt időpontban. A termékeket légpárnás borítékban küldöm. 2017. január elsejétől a postán sajnos csak csomagként lehet feladni a termékeket. Ez nem vonatkozik a POSTÁN MARADÓ levelekre, az ilyen küldeményeket továbbra is levélként lehet feladni, és a megadott postára kell érte befáradni. A termékeket légpárnás borítékban küldöm, az árba bele van kalkulálva a csomagolási díj is. Lehet kérni POSTA CSOMAGAUTOMATÁS feladást is, melynek aktuális árát a szállítási feltételeim között nézheted meg. Itt lehet tájékozódni az automaták helyszínéről az átvételhez: [rejtett információ] Rendeléskor kérem megadni a választott automata helyét. Lehetőség van FOXPOST -csomagautomatába kérni a szállítást, illetve -házhozszállítás is rendelhető. Ezek aktuális áráról a szállítási feltételeim között tájékozódhatsz Rendeléskor Foxpost csomagküldés esetén kérlek add meg a kiválasztott automata helyét. A Foxpostos automaták általában nagyobb bevásárlóközpontokban, fedett helyen találhatók, így védve vannak a nagyobb hőmérsékleti ingadozástól a csomagok. Belföldi postautalványt (rózsaszín csekket) és utánvétes fizetést sajnos nem áll módomban elfogadni. A termékeket csak azután tudom postázni, miután a vásárló kiegyenlítette a tartozását. Ha a vásárlás menetét másként képzeled el, kérlek ne vásárolj nálam! Vásárlás esetén kérlek 3 napon belül vedd fel velem e-mailben a kapcsolatot. Ha bármi kérdésed, kérésed van, azt vásárlás előtt tedd fel! A krémek elkészülése után 2 héten belül vedd át a termékeket, ellenkező esetben az előre ki nem fizetett vásárlások esetén meghiúsultnak tekintem a vásárlást, és olyan vásárlónak adom a termékeket, aki már kifizette, és vár rá. Ennek megfelelően a vidékiek számára postázást javasolnék, mert a budapesti személyes átvétel csak nehézkesen szokott megvalósulni. A bankon belüli pénzbefizetés minden esetben díjmentes, és azonnal megjelenik az összeg a számlán! Ha ingyenesen és gyorsan szeretnéd intézni a fizetést, akkor kérlek ezt a lehetőséget válaszd! Amennyiben a fent leírt helyszín és időpontok nem megfelelőek számodra, akkor csak postázás útján vehető át a csomag. A fent leírtakat a termék leütésével a vásárló tudomásul veszi, és elfogadja. Ellenkező esetben negatív értékelést kell, hogy adjak. Megértésedet és együttműködésedet köszönöm.
Összetevők

víz, extraszűz olívaolaj, szűz kókuszolaj, cocos glucoside, glyceril oleate, sucrose cocoate, xanthan gum, tejsav, levendula illóolaj, glicerin


Ára

/ 50 g


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 12 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék



Technika


Jellemző
szépségápolás, borotválkozási kellék, fürdető, tusfürdő, ekcéma, érzékeny, kiütés, száraz

Színek

áttetsző, beige


Termékkód

5243198

A termékeket légpárnás borítékban küldöm.

A posta 2017.01.01-jével megszüntette a légpárnás borítékokra a levélként való kézbesítést, ezentúl csak csomagként, illetve automatába tudom postázni (kivétel a postán maradó csomagok)! Javaslom nagyobb rendelések leadását, hogy megtérüljön az ára, vagy egyéb csomagküldő cégek, csomagpontok igénybe vételét.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Budapest)
0 Ft 0 Ft
csomagautomata előre fizetéssel
990 Ft 990 Ft
házhoz szállítás előre fizetéssel
2 190 Ft 2 190 Ft
Postai csomagautomatás átvétel 1 nap alatt, előre fizetéssel
1 535 Ft 1 535 Ft
Postán maradó ajánlott levél előre fizetéssel
1 350 Ft 2 760 Ft
Futárszolgálat házhoz (Foxpost) előre fizetéssel
2 499 Ft 2 499 Ft
Postán maradó csomag 1 nap alatt
2 375 Ft 2 375 Ft
Postapont
2 375 Ft 2 375 Ft

Készítette

MalusKozmetikum

MalusKozmetikum

Natúrkozmetikumok a természet erejével

5 (1864)

MalusKozmetikum boltja  ›

Róla mondták

“Ez az első kézzel készült krémdezodor, amit kipróbáltam, és nagyon elégedett vagyok. Tökéletesen kenhető az állaga, nagyon finom az illata (bár én elfogult vagyok az ylang-ylanggal szemben) és abszolút semlegesíti a testszagot, szóval nekem teljességgel bevált.”

banakrisz banakrisz

Kérésed rögzítettük. Értesítést küldünk amint a bolt termékei újra megvásárolhatóak.

2024. 04. 30-ig szabadságon lévő bolt

MalusKozmetikum termékeit ezt követően tudod megvásárolni.

Értesítést kérek, ha a termék ismét elérhető

MalusKozmetikum további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek