Arany ékszerszett MINI textil fülbevaló + gyűrű

Arany színű, fényes, elegáns elasztikus anyaggal bevont gombokból készítettem ezt az ékszerszettet. Egy fülbevaló egy gyűrűvel. A fülbe...

kézműves termék, készítette: adris
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: behúzható gomb, patchwork textil, fülbevaló alap
technika: ékszerkészítés

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Arany ékszerszett MINI textil fülbevaló + gyűrű

Arany ékszerszett MINI textil fülbevaló + gyűrű leírása

Arany színű, fényes, elegáns elasztikus anyaggal bevont gombokból készítettem ezt az ékszerszettet. Egy fülbevaló egy gyűrűvel. A fülbevaló mérete 1,5 cm, a gyűrű 2,5 cm-es.

Ezüst színű, nikkelmentes alkatrészekkel készült.

Pillekönnyű viselet, szinte alig érzed, hogy a füledben van.

A Mini fülbevaló átmérője 1,5 cm.
A gyűrű átmérője kb 2,5 cm, állítható ezüst színű gyűrűalapon.

*Visszatérő vásárlóim 10 % kedvezménnyel vásárolhatják meg a fülbevalót. Ha már vásároltál Adris Design textilékszert ezelőtt, vagy van kedvezményre jogosító kuponod, kérlek az átutalásos fizetést válaszd, így tudom megrendeléskor levonni a kedvezményt, és már az alacsonyabb árat küldöm emailben. Bankkártyás fizetésnél erre utólag nincs mód.

*A terméket ajánlott, elsőbbségi levélként, bélelt borítékban postázom, melynek ára 625 Ft, vagy futárral is tudom küldeni, ezt a rendelés során tetszőlegesen kiválaszthatod.

*Átutalás után 3-5 munkanapon belül küldöm a csomagot.

*Fülbevalóimra 100% garanciát vállalok, ennek feltételeit a szállítás résznél olvashatod.

*Ha kérdésed, kérésed van a termékekkel kapcsolatban, bátran írj üzenetet!

Köszönöm, hogy benéztél hozzám, remélem megtalálod a leginkább Hozzád illő darabokat! :)

Arany ékszerszett MINI textil fülbevaló + gyűrű jellemzői

kézműves termék, készítette: adris

színek

típus
fizikai

termékkód
3929918

feltöltve
2020. november 18.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Arany ékszerszett MINI textil fülbevaló + gyűrű szállítása

*Visszatérő vásárlóim 10 % kedvezménnyel vásárolhatják meg a fülbevalót. Ha érvényesíteni szeretnéd a kedvezményed, kérlek a banki átutalást választ, ne bankkártyával fizesd ki a terméket. Így megrendelés után le tudom vonni a kedvezményed, azonnali kártyás fizetésnél erre sajnos nincs lehetőség itt az oldalon.

*A terméket ajánlott, elsőbbségi levélként, bélelt borítékban postázom, melynek ára 625 Ft.

*Átutalás után 3-5 munkanapon belül küldöm a csomagot.

*Fülbevalóimra 100% garanciát vállalok, ennek feltételeit alább olvashatod.

*Ha kérdésed, kérésed van a termékekkel kapcsolatban, bátran írj üzenetet!

*Miután kézhez kaptad a terméket, kérlek vess rá egy pillantást, és próbáld fel. Ha bármilyen szempontból nem felel meg az elképzelésednek, vedd fel velem a kapcsolatot. Küldd vissza a terméket, és én visszafizetem a vételárat, vagy kicserélhetjük egy általad választott másik termékre.

*A bedugós textilfülbevalók ragasztására 100%-os garanciát vállalok. Ha esetleg ragasztási hibát tapasztalsz, írj nekem azonnal, és küldd vissza a terméket ingyenes javításra.

*Eső-garancia: A textil fülbevalók korlátozott mértékben vízállóak - zuhanyzás, strandolás nem javasolt a viselésükkor - azért esőben nem kell levenned őket. Megvédi őket az a leheletvékony lakkréteg, amivel be vannak vonva. De ha a fülbevalód mégsem bírta a strapát egy nyári záporban, küldd nyugodtan vissza a címemre és kicseréljük egy ugyanolyanra.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 625 Ft 625 Ft
Postázás az EU-ba ajánlott, elsőbbségi 2 100 Ft 2 100 Ft
Foxpost csomagautomata 1 099 Ft 1 099 Ft

Arany ékszerszett MINI textil fülbevaló + gyűrű alkotója: adris

adris Meska interjú az alkotóval »

Halák Adrienn vagyok, becenevem Adris. Az egri tanárképző főiskolán végeztem rajz-vizuális kommunikáció szakon, 2010 óta foglalkozom ékszertervezéssel és készítéssel. Fő alapanyagom a textil, legjobban a színek és a minták sokfélesége hat rám. Saját életemben, környezetem kialakításában és az öltözködésben is az egyszerűségre, a 'kevesebb több' elv mentén a szimpla dolgok végtelen számú variációjára építek. A tanulmányaim alatt is a színtan volt a legkedvesebb tárgyam, már ott is izgalmasnak találtam a Johannes Itten féle évszaktípus elméletet, amely az embereket négy színtípusba sorolja a hajszín, bőrtónus és szemszín hármasából megszülető harmónia alapján. Később az ékszerek készítése, majd a vásári árusítás közben begyűrűzött az életembe ennek a csodás elméletnek a gyakorlati alkalmazása. Mindig öröm látni, amikor a bizonytalan keresgélést néhány gyakorlati jótanácsom magabiztos választássá formálja át.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek