Narancssárga szegéllyel, sárga hátterű love feliratos, virágokkal diszített kép. Kartonra ragasztott quilling technikával ( 5mm-es papí...

kézműves termék, készítette: Moncsika68
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: karton, szines papírlap, papírcsík, ragaszttó, ragasztó lakk
technika: papírművészet

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Valentin napi love feliratos kép

Valentin napi love feliratos kép leírása

Narancssárga szegéllyel, sárga hátterű love feliratos, virágokkal diszített kép. Kartonra ragasztott quilling technikával ( 5mm-es papícsíkokból) saját ötlet alapján készült kép, melynek minden eleme ragaszttó lakkal kezelt a hosszú élettartam és a tisztíthatóság érdekében. Tisztítása puha ecsettel ajánlott. Méretei: 30*23 cm. Kerettel nem rendelkezik. Megrendelés esetén csak hasonló kép készítését tudom vállalni, ugyanilyet nem, 7 munkanapos határidővel. Más méretben, más színösszeállítással is, egyeztetés alapján.

Valentin napi love feliratos kép jellemzői

kézműves termék, készítette: Moncsika68

technika

színek

típus
fizikai

termékkód
3328161

feltöltve
2020. szeptember 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Valentin napi love feliratos kép szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft

Valentin napi love feliratos kép alkotója: Moncsika68

Moncsika68
Sok szeretettel üdvözlök mindenkit!

Néhány szót magamról: egy Békés megyei településen élek, 3 gyermek édesanyja vagyok. Bár a fiaim már felnőttek, a lánykám is a gimnáziumi éveit tapossa, így tehát már nem annyira nevezhetőek gyerekeknek. Világ életemben szerettem olyan aprólékos dolgokkal elfoglalni magam, mint a mozaik képkirakó, vagy puzzle, de sosem gondoltam arra, hogy saját alkoást készítsek. Pedig az origami is nagyon vonzott mindig, de valahogy mégis kimaradt az életemből. Kb. bő 2 hónapja futottam bele quilling technikával készült képekbe a Pinterest oldalán. Szerelem első látásra! Teljesen magával ragadott ez a technika, azonnal ki szerettem volna próbálni, de ehhez való eszközök és kellékek nélkül ez nem volt lehetséges, így lázas keresésbe kezdtem, aminek természetesen meglett az eredménye. Amint kézhez kaptam a kezdő csomagomat és elkészítettem az első kis bagoly figurámat, már tudtam, hogy ez az én világom ??????. Azóta- kivéve a karácsonyi készülődés időszakát- szinte minden nap quillingezek, nem tudok vele betelni, rengeteg tervem van, amit meg szeretnék valósítani. Úgy érzem, előhozta belőlem valahonnan jó mélyről a bennem rejlő alkotói hajlamot. Nagyon örülök hogy rátaláltam a Meskára, így meg mutathatom másoknak is és kiderülhet számomra, hogy valóban érdemes-e foglalkonom vele komolyan, vagy maradjon csak hobbi. Köszönöm a megtisztelő figyelmet.
Moncsika

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek