Ez a krém is egy ismerősömnek készült először, aki nagyon meg volt/van elégedve az eredménnyel. Az első tégely krémmel sikerült az erő...

kézműves termék, készítette: vicusicus
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: shea vaj, méhviasz, kókuszolaj, búzacsíra olaj, narancs illóolaj, borsmenta illóolaj
technika: mindenmás

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Sarokpuhító

Sarokpuhító leírása

Ez a krém is egy ismerősömnek készült először, aki nagyon meg volt/van elégedve az eredménnyel.
Az első tégely krémmel sikerült az erősen repedezett sarkát annyira rendbe hozni, hogy már nyugodt szívvel felvehetett papucsot, szandált is. Azóta is használja további ápolás, megelőzés céljából.
A krém összetevői: shea vaj, méhviasz, kókuszolaj, búzacsíra olaj mind-mind az intenzív ápolást, puhítást szolgálja. A búzacsíra olaj rengeteg E-vitamint tartalmaz, ami a krém eltarthatóságát is elősegíti, és a sejtek megújulását, regenerálódását is serkenti.
A szűz kókuszolaj gyorsan felszívódik, hidratálja a bőrt és jelentősen lassítja kiszáradását. Telített zsírsavakban és antioxidánsokban gazdag, ami nagyon jót tesz a bőrnek.
A shea vajnak köszönhetően egy kicsikét zsíros hatású krém, ami nehezebben szívódik be, mint a vizes krémek, viszont sokkal tovább ápolja a bőrt.
Én esténként szoktam bekenegetni a lábamat, és ha túl száraznak érzem a bőrömet, kicsit vastagabban használom, és zoknit húzok fel, hogy még jobban elősegítsem a krém beszívódását.
Kb. 50 ml-es kiszerelésben

Sarokpuhító jellemzői

kézműves termék, készítette: vicusicus

technika

színek

típus
fizikai

termékkód
2666319

feltöltve
2020. szeptember 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Sarokpuhító szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 1 600 Ft

Sarokpuhító alkotója: vicusicus

vicusicus
Kb. 5 éve a lányomnak köszönhetően megismerkedtem a boltokban kapható kozmetikai cikkek egészségre káros alkotóelemeivel és azok hatásával. Nem lettem boldog tőle! Azóta hátat fordítottam ezeknek a termékeknek, és elkezdtem foglalkozni a saját készítésű kozmetikumokkal, szappanokkal, különböző krémekkel, testápolóval, szinte bármivel, ami kozmetikum. Nem ment ilyen könnyen, mint ahogy most leírtam, sok-sok olvasás, tanulás, beszerzés előzte meg az első próbálkozásaimat. Szeretném a boltomat folyamatosan bővíteni, remélem kereslet is lesz.
Szeretném, ha minél többen lennénk, akik a természetes anyagok felé fordulnánk!
Időkihasználásként és /mert szeretem/ kötök-horgolok is. :-)

A csomagolási díj csak irányadó, természetesen a mindenkori legkedvezőbb díj érvényes.

Köszönöm, hogy benéztél hozzám! :-)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek