TobozRózsaSzín- természetes, virágos termés-koszorú - KÉSZTERMÉK

Rózsa- vagy boglárkafejre emlékeztető cédrustobozok a fő díszei ennek a nőies koszorúnak. Sok kisebb-nagyobb különböző rózsaszín árnyal...

TobozRózsaSzín- természetes, virágos termés-koszorú - KÉSZTERMÉK

TobozRózsaSzín- természetes, virágos termés-koszorú - KÉSZTERMÉK leírása

Rózsa- vagy boglárkafejre emlékeztető cédrustobozok a fő díszei ennek a nőies koszorúnak. Sok kisebb-nagyobb különböző rózsaszín árnyalatú terméssel és virággal egészítettem ki őket. Sűrű, gazdag, aprólékos.
Kizárólag természetes alapanyagokból készítettem.

Kérésedre szívesen illesztek rá csipkeszalagot!

A koszorú átmérője kb. 24 cm.

Személyes átvétel lehetséges Budapesten 2 fix helyszínen a XVIII. és II. kerületben.

TobozRózsaSzín- természetes, virágos termés-koszorú - KÉSZTERMÉK jellemzői

képzőművész termék, készítette: zoldeszti

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3841732

feltöltve
2020. szeptember 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

TobozRózsaSzín- természetes, virágos termés-koszorú - KÉSZTERMÉK szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 735 Ft 1 965 Ft
Posta csomagautomata 945 Ft 1 095 Ft
PostaPont vagy Postán maradó 1 525 Ft 1 745 Ft

TobozRózsaSzín- természetes, virágos termés-koszorú - KÉSZTERMÉK alkotója: zoldeszti

zoldeszti
Isten hozott!

Főállásban feleség és kisgyermekes anyuka vagyok, de a családomon kívül is minden érdekel és lenyűgöz, ami csak él.
Ezért gyógyszerészként gyógynövényekkel foglalkozom, hobbivirágkötőként pedig nem csak "gyógy"növényekkel.
Ezek határozzák meg kézműves munkámat is: a természet (különösen a termések :)) szeretete, és a teremtett világ sokszínűségére való rácsodálkozás.

A folyamatos ötletelés, álmodozás, az új dolgok kitalálása, felfedezése, kipróbálása őriz meg lendületben, de ezt a korábbi, a hagyományos, a klasszikus, a "biztonságosan unalmas" dolgok tartják békés egyensúlyban.

A kirándulásokról hazahordott rengeteg termés az igazi zöldesztis alap :), ami mellé mindenféle egyebet is vásárolok és összegyűjtök. Ha a családi időbeosztás lehetővé teszi, akkor pedig alkotok.
Kikapcsol és szórakoztat az aprólékos munka, nekem békét és feltöltődést jelent, ha így megvalósíthatom "kitalálmányaimat", másnak remélem ajándékot, örömet, vagy ötletet ad.

eszti

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek