Képkeretet felhasználva készített őszi jellegű kopogtató. Kerámia kismadár kiegészítővel. Magassága 36 cm, Szélessége 29 cm. Akasztója ...

kézműves termék, készítette: csilingo
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fa, kerámia, selyemszalag, termések, levelek
technika: virágkötés

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Madárfészek Kopogtató

Madárfészek Kopogtató leírása

Képkeretet felhasználva készített őszi jellegű kopogtató. Kerámia kismadár kiegészítővel. Magassága 36 cm, Szélessége 29 cm. Akasztója barna vékony selyemszalag.
A hétvégi nagy takarítás, pakolgatás közben leltem rá ismét, erre a még szüleimtől kapott, régi stílusú képkeretre. Sose volt szívem végérvényesen leselejtezni, csak tettem-vettem érezve, hogy Én ezzel még kezdek valamit. Kicsit újra álmodva teljesen más funkcióba megálmodva született meg ez az őszi jellegű kopogtató. A képkeret sötétbarna alapszíne mentazöld /olívazöld festéket kapott, kicsit lekoptatva. Ez az enyhén antikolt hatás nagyszerűen kiemeli a sötétebb gyöngyházas kerámia madárkát. Egy-két száraz termés, bogyó, favirág, száraz levelek, búzakalász segítségével tettem egységesebbé a kopogtatót.
A képkeretből kilógó ágacska, búzakalász, szalmaszálak, száraz levélkék megtörik a keret szögletességét. A keret hátsó sarkai filc borítást kaptak, hogy az ajtón lógva ne legyen zavaró az esetleges kopogása.

Madárfészek Kopogtató jellemzői

kézműves termék, készítette: csilingo

technika

színek

vintage termék
Vintage stílusú

anyag

típus
fizikai

termékkód
3842093

feltöltve
2020. szeptember 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Madárfészek Kopogtató szállítása

Fizetés utánvétellel ( csomag átvételekor) lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Foxpost csomagautomatába 1 100 Ft 1 100 Ft
Foxpost - házhozszállítással(futár) 1 580 Ft 1 580 Ft

Madárfészek Kopogtató alkotója: csilingo

csilingo
Szeretem a virágokat, és a természet adta alapanyagokat. A virágok szeretetén túl mindig is örömömet leltem a dekoratív alkotói munkákban. Ajándéktárgyaim készítése gyerekkoromra nyúlik vissza, amikor csakis a családnak szerzett öröm motivált, és az alkotás vágya.... Mindent ami a kezem ügyébe került, otthon; de nem egyszer egy-egy kirándulás során gyűjtött termések szolgáltak alapanyagul.
Az évek során igyekeztem megtanulni a körülöttünk levő tárgyaink újra-felhasználásában rejlő szépséget, eredeti funkciójukat újra értelmezni igyekeztem, és olyan alkotásokat létrehozni melyek ezáltal új értéket képviselhetnek számunkra.
Folyamatosan keresem az életemben a kreatív kihívásokat, melyek eredményeit itt is; a Meska piacterén nagy szeretettel és várakozással osztok meg veletek.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek