Még 3 db ilyen dobozkát tudok készíteni. Rendeld meg időben, hogy meg is tudd tölteni és legyen időd el is juttatni a szerettednek, le...

kézműves termék, készítette: Szincsi
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: színes karton, scrapbook karton, szatén szalag, gyöngy, ragasztó
technika: papírművészet

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Régi idők nyomában

Régi idők nyomában leírása

Még 3 db ilyen dobozkát tudok készíteni.
Rendeld meg időben, hogy meg is tudd tölteni és legyen időd el is juttatni a szerettednek, legyen az egy Nagymama vagy egy Édesanya. Mostanság különösen fontos, hogy jelenlétünk hiányát valamivel enyhítsük vagy pótoljuk, hogy tudják, hozzánk tartoznak, gondolunk rájuk. Ez a dobozka minden napra biztosít "egy skatulyányi szeretetet" Advent idején. Ünnepváráskor különleges adventi dekoráció, jövőre elővéve funkciójának megfelelően használható.

Egy cseppet sem karácsonyi mintás papírból is lehet csodaszép karácsonyváró dekorációt készíteni, ezt mutatja ez az adventi naptár.
Sok saját készítésű mikulásvirággal, gyöngyökkel, szalagokkal díszítettem, a dobozkákat tintáztam, öregbítettem.

Ha ez esetleg nem tetszik, írj, hogy milyet szeretnél.
Saját tervezésű, színes kartonból és scrapbook papírokból készült adventi naptár. A 24 dobozkát magam vágtam, ragasztottam, nem gyufásskatulyából készült.
Minden darabot egyedileg, teljes mértékben kézzel, különböző szépséges papírokból gyöngyök és szalagok felhasználásával készítettem, jellege miatt kíméletes kezelést igényel.
Mérete L-es.
Ilyen külsővel 28 vagy 32 fiókos motivációs dobozkát is tudok készíteni.

Régi idők nyomában jellemzői

kézműves termék, készítette: Szincsi

technika

színek

vintage termék
Vintage stílusú

anyag

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3880924

feltöltve
2020. október 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Régi idők nyomában szállítása

A személyes átvétel csak Cinkotán lehetséges.
A szállítási módok között szerepel az utánvétes szállítás is.
Az átutalással fizetett termékekre a 14 napos pénzvisszafizetési lehetőséget biztosítom: amennyiben kézhezvétel után úgy gondolod, hogy a termék nem tetszik, nem ilyenre gondoltál, akkor egyeztetés és megbeszélés után visszautalom az általad küldött összeget.

Foxpost automatás szállítás is lehetséges, ezen igényed vásárláskor jelezd felém.

A postaköltség tájékoztató jellegű, minden terméknél vásárláskor küldöm az utalási adatokkal a helyes összeget.
Postai szállításnál küldhető borítékokat elsőbbségi ajánlottként küldöm, hogy a lehető legkevesebb ráhatás érje. A dobozoknál, mivel csomagolással együtt a méretük meghaladja a 2,4 cm-t, a postai szállítás díja postán maradó csomagként értendő.

Továbbításra az értékük beérkezését követő 1-2 munkanap, de hétfőtől csütörtökig adom postára a termékeket, pénteken nem szeretem, hogy ne lapuljon több napig a postán.
A postaköltség minden esetben tájékoztató jellegű, mindig az elkészült terméknél jelzem. A vevő külön kérésére sima levélként is és pénteken is postázok, de így a kézbesítésért a vevőt terheli a felelősség.

Többféle szállítási mód lehetséges, vásárlásnál érdeklődj róla, mert postapontra is kérheted a csomagod.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 505 Ft 1 505 Ft

Régi idők nyomában alkotója: Szincsi

Szincsi
Köszöntelek Kedves Látogató!

Nézelődj, válogass kedvedre, bízom benne, hogy találsz olyat, ami megtetszik és máskor is visszanézel hozzám. :)

Üdvözlettel: Szincsi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek