Pontozó technikával festett egyedi beton mandalakő

Ezt az egyedi mandalakövet betonból öntöttem, akril festékkel festettem pontozó technikával és három réteg lakkal kezeltem le a felület...

kézműves termék, készítette: timsel
anyaga: beton, akril festék, lakk
technika: festett tárgyak

Pontozó technikával festett egyedi beton mandalakő

Pontozó technikával festett egyedi beton mandalakő leírása

Ezt az egyedi mandalakövet betonból öntöttem, akril festékkel festettem pontozó technikával és három réteg lakkal kezeltem le a felületét.

Csak a legkiválóbb alapanyagokkal dolgozom, de a kő felülete néhol tökéletlen lehet illetve kisebb lyukak előfordulhatnak a felszínén. Ez a kézzel készített termékeknél teljesen megszokott és nem befolyásolja annak a minőségét.

Kérlek, vedd figyelembe, hogy a színek a valóságban eltérhetnek attól, amit a képernyőn látsz.

Ezen a kövön az alábbi színeket használtam:
Decoart Americana Carousel Pink, Citron Green, ezüst, fehér és fekete.

Mérete:
Szélesség: kb. 80mm
Hosszúság: kb. 80mm
Magasság: kb. 30mm

Kérlek, bánj gondosan a kővel, a leejtés, karcolás megsértheti a festékfelületet. Lehetőleg száraz, beltéri helyen tartsd és ne tedd ki közvetlen napsütésnek.
Tisztítás: Enyhén nedves ronggyal óvatos mozdulatokkal törölhető, kerüld a vegyszerek használatát.

Pontozó technikával festett egyedi beton mandalakő jellemzői

kézműves termék, készítette: timsel
összetevő

technika

anyag

típus
fizikai

termékkód
3859905

feltöltve
2020. október 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pontozó technikával festett egyedi beton mandalakő szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft

Pontozó technikával festett egyedi beton mandalakő alkotója: timsel

timsel
Kedves Látogató!

Üdvözöllek a boltomban, ahol pontozott technikával festett termékeket fogok folyamatosan feltölteni. Elsősorban egyedi mandalaköveket, mécsestartókat, de a későbbiekben pl. hűtőmágneseket, ékszereket, tálakat is kínálok majd.

A termékeim nagyobb részét máshol árulom, ezért ha valamelyik portékám megtetszik neked, de más színvilággal jobban érdekelne, kérlek, jelezd, mert lehetséges, hogy készítettem már egy hasonlót a kívánt színben is!

Nézelődj kedvedre!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban