Prémium 30db Fürjtojás felhasználásával készült Köret száraztészta. Magyarország legnagyobb hivatalos fürjészetéből 100%-ban GMO mentes...

kézműves termék, készítette: Furjeszkert
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fürjtojás, liszt, víz
technika: élelmiszer előállítás, mindenmás

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Fürjtojásos Tészta - Fodros Kocka

Fürjtojásos Tészta - Fodros Kocka leírása

késztermék, azonnal szállítható

Prémium 30db Fürjtojás felhasználásával készült Köret száraztészta. Magyarország legnagyobb hivatalos fürjészetéből 100%-ban GMO mentes termelésből származó friss fürjtojásból :) A Csodálatosan finom Fodros kocka végre elérhető mindenki számára.

Finomabb és sokkal egészségesebb a hagyományos tyúktojás tésztáknál. Valamint nehezebb szétfőzni is.

400g-os kiszerelésben kapható.

Krumplis tészta, káposztás, gránátos, Pozsonyi, sonkás, barackos és megannyi étel készíthető belőle :)

Mindössze Nettó - 457Ft + ÁFA

Már a boltok polcain is megtalálható a Fürjtojásos Fodros Kocka :)

Fürjtojásos Tészta - Fodros Kocka szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 690 Ft 1 690 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 890 Ft 1 890 Ft

Fürjtojásos Tészta - Fodros Kocka alkotója: Furjeszkert

Furjeszkert
Ügye tudod, hogy a fürjtojás közel tízszer egészségesebb mit a tyúktojás ? Így az ebből készült tészta is magasan jobb és még csak tojás nélküli tésztát sem kell keresned vagy fitnesz tésztát ami tele van E tartósítókkal.

Budai Attila Károly vagyok őstermelő/kistermelő/vállalkozó Édesanyám és nővére keresztanyukám is főorvos. Professzor Budai Gergely Teológus leszármazottja vagyok aki újrafordította a Bibliát! (Új Testámentom) Egy súlyosan mozgássérült fiatalember akinek sajnos kislánya és felsége is beteg. Ettől független egész életemben dolgoztam már 9 évesen nyulakat tenyésztettem. 19 évesen éjjel zöldséget kötöztem délután pedig főiskola. 25 évesen építkeztem :)

Mérnök Informatikus Programozó vagyok dolgoztam a legnagyobb webáruházakkal. 5 éve egy műtét miatt (epehólyag eltávolítás) 2 napra kiestem a munkából hiszen harmadnap már szintén dolgoztam távmunkában de szigorú diétára fogtak ekkor akadtam a fürjtojásra... Előtte én sosem hallottam létezik ilyen madárka, hogy fürj. Tudom ez engem minősít érdekes mód rettentően nem szerettem sosem a madarakat ezért is nyulaztam sosem csirkéztem :) De a fürj nagyon aranyos és kicsi mint én (120cm magas vagyok alapból de most 145cm) 5 év alatt a semmiből sikerült Magyarország első és legnagyobb fürjészetét létrehoznunk Fürjtojás Webshopot csinálnom és a legnagyobb multikkal együtt dolgozni. Innen vásárol madarat a Budapesti Állatkert vagy a Debreceni Egyetem. Világbajnok Fitnesz edző vagy ismert celebek, ügyvédek és rádiós műsorvezetők :) Rettentően nehéz a hét minden napján 6-8 órákat dolgozni hiszen itt sem szombat sem vasárnap sem Karácsony nincsen. Néha kiugrik vagy a térdem vagy a combom ilyenkor könyökmankóval dolgozok ameddig vissza nem áll mivel tele vagyok csavarokkal a 28 műtétem után. Hat lábszárhosszabbító műtétem (ilizarov és wagner is) volt ez is egy kisebb rekord hiszen én 25 centivel lettem magasabb az évekig tartó eszméletlen fájdalom után. Még pár évig szeretném csinálni a fürjészetet. Eddig 3 újságcikk jelent meg rólunk a Manager Magazinban is ami azért nagy szó, mert a minisztériumból adták meg a telefonszámomat az újságírónak, hogy itt egy mozgássérült srác aki a legnagyobb fürjészet tulajdonosa.

Itt minden hivatalos és számlával megy sokat küzdünk a sok kis adócsalóval akinek az alap engedélye sincsen meg. Nálam már több 100 emberke megfordult, hogy lemásol vagy majd neki lesz a legnagyobb piaca de ezek mind-mind feladták hamar csődbe mentek. Közel 16 engedélyem van és egy egészséges bejelentett alkalmazottunk is :) Tehát az sem teljesen igaz, hogy aki mozgássérült csak a segélyre vár :) Te belefognál olyan munkába ahol az első 4-5 évben biztos, hogy 0 szabadnapod lesz ? Minden pénzt beforgatsz semmit sem veszel ki minden ami van 5 ezer forint vagy 100 ezer az megy vissza a fürjekhez. De még így sem látod a végét jó lesz ez ? Van értelme ? Nos most 5 év fakír munka után azt mondom IGEN :)

Ha te is veszel prémium minőséget magaddal teszel jót elsősorban és minket is támogatsz. Innen mindenről számlával megy minden így nem a fekete gazdaságot támogatod.

Neked nem kell fürjet tartanod elég, ha tőlünk veszed a 100%-ban friss és Szalmonella Negatív eredményes fürjtojásainkat és a Fürjtojásos tésztáinkat. Szlovákiából, Ausztriából, Németországból is hozzánk járnak. Mindezt önerőből egy árva forintot még nem kaptam támogatást és nem is nyertem pályázatot sem :) Érdekes, hogy minden szabály és adó vonatkozik rám mint a tyúktartókra viszont én semmilyen támogatást nem kapok amit ők hiszen a fürj nem létező kategória. Na mindegy ezt is túléljük :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek