3D hímzett fehér hunyor virág bross, kitűző

A karácsonyi rózsaként is ismert hunyor hímzett formában brossként csinos és elegáns kiegészítője lehet az öltözéknek. Az igényesen és ...

kézműves termék, készítette: EvaOStudio
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: hímzőfonal, swarovski kristály, gyöngy, brosstű
technika: hímzés

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Meska Ajándékkártya Ajándékkártya beváltására a kosárban van lehetőség.
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }} Meska Ajándékkártya Ajándékkártya beváltására a kosárban van lehetőség.

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

3D hímzett fehér hunyor virág bross, kitűző

3D hímzett fehér hunyor virág bross, kitűző leírása

A karácsonyi rózsaként is ismert hunyor hímzett formában brossként csinos és elegáns kiegészítője lehet az öltözéknek.
Az igényesen és finoman hímzett fehér virág stumpwork technikával készült, mely lehetővé teszi a 3D hatást és a természethű megjelenítést. Szirmai kis mértékben formázhatók, így nyitottabb vagy zártabb virágot alakíthatunk belőle. A közepébe helyezett Swarovski kristály fénye teszi még különlegesebbé.
Tervezése és elkészítése időigényes folyamat.
Csodás ajándék lehet az elegáns kiegészítőket kedvelő hölgyeknek. Ünnepi alkalmakra is nagyszerű választás.
Hímzett fehér virág, áttetsző Swarovski kristállyal és áttetsző japán üveggyöngyökkel. Brosstűvel rögzíthető.
Mérete kb. 35x35 mm

3D hímzett fehér hunyor virág bross, kitűző jellemzői

kézműves termék, készítette: EvaOStudio

technika

színek

anyag

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3908934

feltöltve
2020. november 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

3D hímzett fehér hunyor virág bross, kitűző szállítása

A csomag kérhető postai küldeményként, GLS futárszolgálattal, vagy FOXPOST-tal csomagautomatába. Csak ajánlott küldeményként postázok. A szállítási költséget a választott szállítási mód díjszabása alapján számolom. A szállításhoz minden esetben előre utalás szükséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 500 Ft 2 000 Ft
FOXPOST csomagautomata 1 199 Ft 1 199 Ft

3D hímzett fehér hunyor virág bross, kitűző alkotója: EvaOStudio

EvaOStudio
Kedves Látogatóm, szeretettel köszöntelek!
Oravec Éva vagyok, az EvaOStudio megálmodója. A Meskán 2016-ban regisztráltam, de boltomat csak most, 2020-ban nyitom meg.
Hímzett alkotásaim alapja a XVII. században Angliában kialakult, és 1650-1700 között népszerű stumpwork technika, melynek gyökerei a XV. századig nyúlnak vissza. Egykor a stumpwork hímzésmódot csak a legelőkelőbb háztartások és a királyi udvartartás hölgy tagjai sajátították el, hiszen sokféle és költséges alapanyagot igényelt, emellett igencsak időigényes volt. Főként képek, tükörkeretek, könyvborítók, díszpárnák, tűpárnák készültek, de apró ékszerdobozok fedeleit is díszítették vele, továbbá egyes motívumok feltűnnek kesztyűkön és erszényeken.
Ez a különleges, aprólékos, domború hímzésforma azonnal ámulatba ejti szemlélőjét. Így jártam évekkel ezelőtt én is. Korábban többféle hímzést kipróbáltam, de ez egy igazán kreatív módja a hímzésnek, azonnal megtetszett. Nekiláttam hát, hogy kitanulmányozzam, ezt a látványos és részletgazdag technikát, mely rengeteg alapanyag és öltéstípus használatát megengedi. Munkáimon a fémszálas, selyem, nylon, zsenília, pamut hímzőfonalak és varrócérnák mellett selyem, organza, szatén szalagok jelennek meg, a rátétek drótok segítségével készülnek. Kiegészítésként japán üveggyöngyöket és egyéb apróságokat használok a virágok, bogyók, levelek, bogarak és lepkék különleges világában.
Az évek folyamán sokat tanultam, gyakoroltam, főként természet ihlette képekkel. Majd kíváncsi lettem, vajon hogyan mutatnának a jól ismert tardícionális kalocsai minták 3D-ben? Kiegészítettem őket lepkékkel és bogarakkal, így még különlegesebbek lettek. A virágok hagyományos szimbolikája pluszt ad nekik.
Munkám során törekszem a harmonikus igényességre, és az aprólékos kidolgozásra.
Azt tapasztaltam, hogy alkotásaim másoknak is örömet szereznek, ezért mutatom itt meg őket.
Ha egyedi, különleges, finom, látványos és elegáns ajándékot keres, bízom benne, hogy boltomban megtalálja.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek