Interaktív falvédő melyet előre elkészítettem, csak rendelni kell és postázom. Attól interaktív, hogy zsebekkel és tépőzárral kombinálv...

kézműves termék, készítette: Bejja76
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamut vászon, flíz
technika: patchwork, foltvarrás, varrás

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Meska Ajándékkártya Ajándékkártya beváltására a kosárban van lehetőség.
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }} Meska Ajándékkártya Ajándékkártya beváltására a kosárban van lehetőség.

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Interaktív kész mese falvédő

Interaktív kész mese falvédő leírása

Interaktív falvédő melyet előre elkészítettem, csak rendelni kell és postázom.
Attól interaktív, hogy zsebekkel és tépőzárral kombinálva van. így ujjbábokat lehet bele helyezni a nyílásokba,(ezáltal válik játékká a hasznos falvédő). Például a vitorlás hajóban,a léggömbön,a vonat kocsijában zsebek találhatóak máshol tépőzárral tapadnak bele az állatkák a házak ablakában, ajtajában és egy fa tetején (ahova akár egy kis madár szállhat le) ill. a mozdonyvezetőnél is.
Ez egy falu melyen a vonat robog át, színes tarka-barka házakkal, tornyokkal, kis erdő fákkal, virágokkal, repdeső pillangókkal,léggömbbel, tóban úszkáló halakkal és vitorlással a tetején. Pár állatot is varrtam rá az örök kedvenc ló és süni. Mesét is lehet hozzá költeni, így még érdekesebbé válhat a gyermek számára. Applikációs technikával varrtam a puha vászonra a gyermek mintákat. Vatelinnel béleltem. Az ujjbábokat az IKEAban vásároltam 10 db egy csomagban. Mosógépben mosható.
A gyerek figyelmét leköti, kedvessé barátságossá változtatja a helységet ahova kihelyezik.

Tetejére bújtatókat varrtam így pelenkázó asztalhoz, járókára, játszó sarokba, kiságy mellé felakasztható.
Bármely gyerekszoba színes ékévé válhat.

Mérete: 120 cm*60 cm
(bébi kiságy méretű)

Személyes átvétel Győrben és Budapesten is megoldható.

Interaktív kész mese falvédő jellemzői

kézműves termék, készítette: Bejja76
összetevő

típus
fizikai

termékkód
3911818

feltöltve
2020. november 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Interaktív kész mese falvédő szállítása

Személyes átvételt tudok biztosítani, Győrben, Veszprémben és Budapesten, előre egyeztetett időpontban, díjmentesen. Kérlek írj és megbeszéljük a részleteket.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 2 000 Ft 2 000 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 500 Ft 1 500 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 500 Ft 1 500 Ft

Interaktív kész mese falvédő alkotója: Bejja76

Bejja76
P.Beáta vagyok egy hobbizgató, varrogató két gyermekes anyuka.
Nagyon sok technikával foglalkoztam már (amikor még volt elég időm) decopage, gyöngyfűzés, üvegfestés, matrica festés, még a kosárfonásba és agyagozásba is belekóstoltam. Mindezt felületesen érintettem, nem olyan tökéletesen kifinomultan mint az itt látható Meskások.
A varrás gyerek korom óta elkísért, az anyagok sokszínűsége, variálhatóságuk, és a sikerélmény amit nyújtott egy elkészült ruhadarab, amit magamnak készítettem ,nagyon lelkesített.
Az ötleteimet tudtam velük megvalósítani, a falvédőimben most az elképzelt mese világokat teszem elérhetővé.

Újabban a foltvarrás rejtelmei, izgalmas ötletei, a minták összhatása bűvölt el.
Most gyerekeknek való falvédőket, takarókat,és táskákat, bevásárló szatyrokat varrogatok.

Remélem tetszenek és ötletesnek találjátok ti is. Szerencsére évente egy kiállításra hívnak, amire mindig új termékeket alkotok. Így az oda készítette alkotásokat is hamarosan feltöltöm az oldalamra. Babákat, kabalákat, táskákat is készítettem.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek