Szivárvány golyós fejlesztő játék-

Sziasztok! Golyós fejlesztő szívárványkirakót készítek gyerekeknek. Az első darab egy egyedi kérés alkalmával készült el, és nagy sike...

kézműves termék, készítette: SzalaiBeArt
anyaga: fa, akril, lakk
technika: famegmunkálás, festészet

Szivárvány golyós fejlesztő játék-

Szivárvány golyós fejlesztő játék- leírása

Sziasztok!
Golyós fejlesztő szívárványkirakót készítek gyerekeknek.
Az első darab egy egyedi kérés alkalmával készült el, és nagy sikere lett. Azóta jópár készült már belőle. Amit örömmel fogadtam.ha szeretnél, most neked is van lehetőséged hozzájutni.

Ez a játék, csak rendelésre készül, ezért ha valaki szeretne a fa alá ilyen Montessori féle golyós szivárványt, az kérem, mielőbb jelezze! Természetesen ez az én variációm erre a játékra. Rendelést leadni még ezen a héten lehet biztosra.. Sajnos a korábban dobozzal meghirdetett játékot most már csak vászon tasakkal tudom adni mivel nem jutok alapanyaghoz.. :( viszont így az ára is kedvezőbb lett... Éppen fele annyi mint az eredeti...
+golyó is kérhető hozza ami 60 Ft/db.
1400 Ft-ért tudom szállítani házhoz GLSel.

Természetesen üzenetben minden felmerülő kérdésre válaszolok...
A színek vizes bázisú festekek, a lakk pedig egy oldószer- és formaldehidmentes, teljesen szagtalan, vízzel hígítható, egykomponensű vízállóra száradó jó keménysegű lakk..
Termék méretei és tartalma:
1 db tábla, 37x23 cm
89 db golyó, 18 mm
1 db vászon tasak

A játékot elsősorban óvodás korosztálynak ajánlom, csak szülői felügyelettel!!!

#montessori #szivarvany #golyos #jatek #beusmuhelye #vegyelhazait #fa #fejlesztojatek #fejlesztő #gyerekjatek #ajandek #egyszemelyes

Szivárvány golyós fejlesztő játék- jellemzői

kézműves termék, készítette: SzalaiBeArt
összetevő

színek

típus
fizikai

termékkód
3916887

feltöltve
2020. november 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szivárvány golyós fejlesztő játék- szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
GLS házhoz 1 400 Ft 1 400 Ft

Szivárvány golyós fejlesztő játék- alkotója: SzalaiBeArt

SzalaiBeArt
Gyermek korom óta érdekel, leköt az, ha valami a két kezem között születik. Örömöt okoz ha a semmiből valami lesz, ezt próbálom tökéletesíteni. Sok mindenben kipróbáltam magam, sok anyag, minta és felület váltakozott a kezeim alatt, mire kirajzolódni látszik az irány amerre tartok. Amit látsz, ez is csak az út maga, hiszen ez egy folyamat. Nézz körül, hogy hol vagyok most. :)

Úgy érzem eljött az idő, hogy a négy fal közül kikerüljenek, és új gazdára találjanak a tárgyak amiket készítek.
Mindig izgalommal és örömmel tölt el a tudat, hogy valahol van belőlem egy darabka, amit mások (remélem) mosolyogva fogadnak.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek