Cicák és Budapest - piros macskás gyerek póló - uniszex - ruha & divat - babaruha & gyerekruha - póló - Meska.hu
Cicák és Budapest - piros macskás gyerek póló - uniszex - ruha & divat - babaruha & gyerekruha - póló - Meska.hu
Készleten - azonnal szállítható
Piros pamut pólóra szitanyomással került rá a cicás minta 2-től 12 éves korig van belőle méret. Uniszex póló!
Összetevők

pamut


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

fotó, grafika, rajz, illusztráció


Jellemző
ruha & divat, babaruha & gyerekruha, póló, póló, magyar, budapest, cica, cicás, macska, macskás

Színek

fehér, piros


Termékkód

3941589

MÉRETVÁLASZTÁS
A pólók mérete megegyezik a szabványos bolti méretekkel, úgyhogy nyugodtan kérheted a szokásos méretedet. Kérésre mérettáblázatot küldök.

HIBÁS ÁRU CSERÉJE
Ha bármilyen, az én hibámból fakadó minőségi problémád volna a pólóval, az áru átvételétől számított 2 héten belül jelezd, ellenkező esetben nem tudom kicserélni a terméket! Mindig igyekszem a lehető legjobb megoldást megtalálni, indokolt esetben kicserélem a hibás pólót - ilyenkor az extra postaköltség engem terhel. Fontos - csak hibátlan, nem viselt pólót veszek vissza.

KÉZBESÍTÉS
Termékeimet a Magyar Posta kézbesíti, a pólóimat a vevő által megadott címre küldöm, és minden árufeladásról postai bizonylatot őrzök, ezért ezek azonosítószám alapján visszakereshetők. Ha a várható időben nem érkezett meg a rendelt áru, kérlek érdeklődj a helyi postahivatalban, előfordul, hogy a kézbesítő nem tudta átadni, és egy hétig a postán őrzik az árut. Ha nem mész érte, és visszaküldik hozzám, akkor az újabb kiküldés költsége téged terhel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
házhoz szállítás előre fizetéssel
2 190 Ft 2 190 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel
2 785 Ft 2 785 Ft

Készítette

pasti

pasti

Ide valami magvas lenne jó...

5 (344)

pasti boltja  ›

Róla mondták

“Szép, aranyos termék. Csak ajánlani tudom. Ajándékba vettem,de van nekem is.🙂”

Viol76

Egyedi rendeléseket is vállal

pasti további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek