Lehet most még csak a bizonytalanság vagy egyfajta űr járja át szívedet, de hamarosan felfedezel valamit. Valami újat az életedben. És ...

kézműves termék, készítette: Dorchydea
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: akril festék, fakorong, selyemszalag
technika: festett tárgyak, festészet

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Meska Ajándékkártya Ajándékkártya beváltására a kosárban van lehetőség.
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }} Meska Ajándékkártya Ajándékkártya beváltására a kosárban van lehetőség.

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Vezércsillag

Vezércsillag leírása

Lehet most még csak a bizonytalanság vagy egyfajta űr járja át szívedet, de hamarosan felfedezel valamit. Valami újat az életedben. És akkor megkezdődik a változás. Friss szemmel ébredsz reggelente, a párnád puha és kényelmes lesz, a napok pedig fényesebbek és meglepetéseket rejtenek majd.
Hívd meg otthonodba ezt a reményt és új kilátásokat jelképező díszt, melyet bárhova is akasztasz, örömöt lop majd a szívedbe.

Egyedi, kézzel festett fakorong, melynek átmérője kb. 6 cm, vastagsága kb. 1 cm.

Vezércsillag jellemzői

kézműves termék, készítette: Dorchydea

típus
fizikai

termékkód
3945390

feltöltve
2020. november 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vezércsillag szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
GLS CsomagPont - email értesítéssel 1 400 Ft 1 400 Ft

Vezércsillag alkotója: Dorchydea

Dorchydea
Ki vagyok én?

Orchidea vagyok. Hétköznapi. Húsos szirmaim ívesen nyújtóztatom, lábacskáimat békésen lógatom, és boldogan mosolygok Rád és az egész világra. Szeretek a melegben megmártózni, a napfényben megfürödni, és kilesni az ablakon.

Orchidea vagyok. Trópusi esőerdők egzotikus lakója. Létem a buja természet párás sűrűjében telik szüntelenül áhítozva a fényt. Együttműködve más lakókkal törekszem fölfelé, hogy elérjem a vágyott napsugarakat, és nagyot sóhajtva, szemhunyorogva megízleljem álmom megvalósulását. Virágom szemkápráztató színekben tündököl, s mint egy királyság legszemetgyönyörködtetőbb udvarhölgye, úgy kacsintok Rád, hogy örök bűvöletemben tudsz csak tovább élni.

Orchidea vagyok. Lepkeként bontogatom szirom szárnyaim hűs hegyek lankáin, arcom a szélbe tartom, és képzeletben mindent felülmúló magasságokban repkedek. Vagy táncosnőként ropom a táncom a vulkánok lábainál tudatában annak, hogy a veszély közel van, a tüzes láva bármikor magába olvaszthat.

Dorottya vagyok. Dorchidea. Lelkem minden egyes szirmát bontogatom a világ felé, hogy szépséget és örömöt csaljak mindenki szívébe.

Fogadjátok sok szeretettel lelkem szirmait. Remélem örömötöket lelitek benne.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek