Bézs színü horgolt jógaszőnyeg tartó, jógatáska

60% pamut, 40 % akrilfonalból horgoltam a jógaszőnyeg vagy polifoam tartót, oldalak nélkül. A tartó hosszán tudok változtatni, némely...

Bézs színü horgolt jógaszőnyeg tartó, jógatáska

Bézs színü horgolt jógaszőnyeg tartó, jógatáska leírása

60% pamut, 40 % akrilfonalból horgoltam a jógaszőnyeg vagy polifoam tartót, oldalak nélkül.

A tartó hosszán tudok változtatni, némelyik tartóm hosszabb lett a polifoamom méretéhez képest. Szerintem bézs színű, elég halvány színe van.

Személyesen Miskolcon tudunk találkozni. Postán is tudom küldeni, a posta díjszabása szerint, de foxposstal, pick packkal is tudom küldeni. Postázáskor újrahasznosított borítékban postázom az újrahasznosítás jegyében.
Termékeimet számlával értékesítem.
Ha kérdésed van írj, válaszolok!

Bézs színü horgolt jógaszőnyeg tartó, jógatáska jellemzői

kézműves termék, készítette: meridakriszta
összetevő

színek

típus
fizikai

termékkód
3983304

feltöltve
2020. december 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bézs színü horgolt jógaszőnyeg tartó, jógatáska szállítása

Személyesen Miskolcon, a belvárosban tudunk találkozni, de postán, foxposttal is tudok postázni a mindenkori díjszabás szerint.

Amennyiben az elkészült termék nem olyan, mint amilyet elképzeltél, úgy a kézhezvételtől számított 14 napon belül visszaküldheted eredeti állapotában és visszafizetem a vételárat. Kérlek ügyelj arra, hogy a termék ne legyen sérült a visszaküldéskor, mert ebben az esetben nem tudom a visszafizetést garantálni.
Visszaküldés esetén a szállítás költsége Téged terhel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
foxpost 1 099 Ft 1 099 Ft

Bézs színü horgolt jógaszőnyeg tartó, jógatáska alkotója: meridakriszta

meridakriszta
Sziasztok! Én is a pulóver-sál-sapka-kesztyű kombinációját kötöttem, évek múlva jöttem rá, hogy nemcsak ezt a négyes kombinációt lehet kötni. Ezután kezdtem a témában olvasni, a bemutatott darabokat kipróbálni és rájöttem, hogy nemcsak a szokásos darabokat lehet kötni, horgolni. Kötni, horgolni több, mint jó vagy időtöltés, hanem egy élmény. Egy élmény új darabokat, a bemutatott mintákat elkészíteni.
Nekem ezt adja a kötés és a horgolás, egy élményt.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek