Gyapjúfilc szívecske bross / Hold kitűző / Szív alakú filc kitűző / Hold ékszer / Szívecske ékszer / Valentin napi ajánd

Pihe-puha gyapjúfilc kitűző, kézzel hímzett holdacskával. Saját ötletem alapján készült. Csak minőségi alapanyagokat használok. Méret...

kézműves termék, készítette: dreamsbystitches
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: gyapjúfilc, pamut hímzőfonal, kitűzőalap
technika: hímzés, varrás

Termék ára: 2 900.- Ft / 1 db
2 900 Ft / db

szállítási díj, feltételek
Szín
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van
A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Meska Ajándékkártya Ajándékkártya beváltására a kosárban van lehetőség.
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }} Meska Ajándékkártya Ajándékkártya beváltására a kosárban van lehetőség.

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Gyapjúfilc szívecske bross / Hold kitűző / Szív alakú filc kitűző / Hold ékszer / Szívecske ékszer / Valentin napi ajánd

Termék ára: 2 900.- Ft / 1 db
2 900 Ft / db

szállítási díj, feltételek
Szín
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van

Gyapjúfilc szívecske bross / Hold kitűző / Szív alakú filc kitűző / Hold ékszer / Szívecske ékszer / Valentin napi ajánd leírása

Pihe-puha gyapjúfilc kitűző, kézzel hímzett holdacskával. Saját ötletem alapján készült.

Csak minőségi alapanyagokat használok.

Méretek:
5 cm x 4 cm

Füstmentes lakásban készült.
____________________________________________________________________________________________

SZÁLLÍTÁS:

Papír dobozba csomagolva, pufi csomagolásban küldöm, hogy épségben megérkezzen hozzád.
__________________________________________________________________________________________

Köszönöm, hogy megnézted a termékem!

A képen látható színekben készült el, de ha te más színben szeretnéd, az is megoldható, ezesetben írj üzenetet vásárlásod előtt.

Gyapjúfilc szívecske bross / Hold kitűző / Szív alakú filc kitűző / Hold ékszer / Szívecske ékszer / Valentin napi ajánd jellemzői

kézműves termék, készítette: dreamsbystitches

technika

színek

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
4000160

feltöltve
2021. január 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gyapjúfilc szívecske bross / Hold kitűző / Szív alakú filc kitűző / Hold ékszer / Szívecske ékszer / Valentin napi ajánd szállítása

Kérlek, csak akkor menj a "Kosárba" gombra, ha komolyan gondolod a vásárlást.

* * * Hogy mennyi idő alatt kapod meg a terméket? ( : * * *

Készleten lévő termékek esetén utalásod megérkezte után 1-3 munkanapon belül postázok.
Ezután már minden a postán múlik:
- ajánlott postázáskor 2-3 munkanap
- elsőbbséggel már másnap nálad lehet
- postán maradóként 2 munkanap

Rendelésre készülő termék esetén a termék oldalán feltüntetett idő érvényes. De olyankor is igyekszem minél előbb feladni a terméket. A termék készítését csak az utalás megérkezte után kezdem el.

Személyes átvétel:
-Dunakeszin bármelyik nap lehetséges
-Budapesten havonta egyszer Nyugati és Corvin megállók között a 4-6-os vonalán - ezzel kapcsolatban vásárlás előtt írj üzenetet.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 575 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 0 Ft
Foxpost automatába 1 100 Ft 0 Ft
Postán maradó 830 Ft 0 Ft
Foxpost házhoz 1 600 Ft 0 Ft

Gyapjúfilc szívecske bross / Hold kitűző / Szív alakú filc kitűző / Hold ékszer / Szívecske ékszer / Valentin napi ajánd alkotója: dreamsbystitches

dreamsbystitches
* * * * * * * * * * * * kézzel hímzett ékszerek | kiegészítők | lakásdekorációk * * * * * * * * * * * *

Bodó Alexandra vagyok, optometrista-kontaktológus. Mióta az eszemet tudom szeretek alkotni.
Készítettem filc kitűzőket, festettem textilre, készítettem gyurma- és zsugorka ékszereket is.
.
Majd 2017 végén elkezdtem hímezni és teljesen beszippantott. ?? Minden hímzés kézzel, pamut hímzőfonallal készül.
A technika amit használok sok-sok apró öltést igényel, hogy a végén minél élethűbb legyen az elkészült ékszer / kép.
.
Illetve mivel a filc cukiságokat nem tudtam elengedni, így filc zsebplüssöket és könyvjelzőket is találsz a boltomban.
.
Kézzel varrt plüssöket (lámák / erdei állatok) is készítek időnként. Ezekre egyedi megrendelést nem tudok vállalni.
.
Hímzett ékszerek / képek rendelhetőek egyedi elképzelésed alapján is, termékeim között megtalálod ezeket is.
.
Alexa

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek