Filc öltöztethető baba kiskönyv 5 szett ruhával - RENDELHETŐ

Filc anyagból készült, tépőzárral ellátott, öltöztethető baba 5 szett ruhával: 1 szoknya-ruhácska, 1 estélyi ruha, 1 pizsama, 1 farmer-...

kézműves termék, készítette: SzokeViki
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

anyaga: filc, tépőzár, ringli, szalag, cérna
technika: varrás

Termék ára: 2 800.- Ft / 1 db
2 800 Ft / db

szállítási díj, feltételek
Szín
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van
A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Meska Ajándékkártya Ajándékkártya beváltására a kosárban van lehetőség.
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }} Meska Ajándékkártya Ajándékkártya beváltására a kosárban van lehetőség.

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Filc öltöztethető baba kiskönyv 5 szett ruhával - RENDELHETŐ

Termék ára: 2 800.- Ft / 1 db
2 800 Ft / db

szállítási díj, feltételek
Szín
Vásárlás most

kosárba
egyedi kérésem van

Filc öltöztethető baba kiskönyv 5 szett ruhával - RENDELHETŐ leírása

Filc anyagból készült, tépőzárral ellátott, öltöztethető baba 5 szett ruhával: 1 szoknya-ruhácska, 1 estélyi ruha, 1 pizsama, 1 farmer-póló szett, 1 fürdőruha. A baba a kiskönyvbe van varrva, nem kivehető, a ruhák tépőzárral rögzíthetőek a testéhez és a kiskönyvben is, ha épp nem azt viseli. A lapok egyenként 10x15cm-esek, szalaggal összekötve. A kiskönyv összehajtva 10x15cm. Méretéből adódóan szinte bármelyik Anya-táskában vagy ovis hátizsákban elfér, bárhová magatokkal vihető. Jól jöhet orvosi rendelőben várakozáskor, hosszabb utazásokon, stb.

3 éves kortól ajánlott.

Füst- és kisállatmentes otthonban készült.

Filc öltöztethető baba kiskönyv 5 szett ruhával - RENDELHETŐ jellemzői

kézműves termék, készítette: SzokeViki

technika

típus
fizikai

termékkód
3884751

feltöltve
2021. február 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Filc öltöztethető baba kiskönyv 5 szett ruhával - RENDELHETŐ szállítása

A feltöltött termékeim mind készen vannak, így utalás megérkezése után máris tudom küldeni Számodra.

Ha a kézhez kapott termék mégsem olyan, amilyennek vártad, nem nyerte el a tetszésed, használatba vétel előtt küldd vissza nekem, és megérkezése után visszautalom a termék árát Számodra. A postaköltség a vásárlót terheli.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 575 Ft 575 Ft
Foxpost csomagautomata előre fizetéssel 1 099 Ft 1 099 Ft

Filc öltöztethető baba kiskönyv 5 szett ruhával - RENDELHETŐ alkotója: SzokeViki

SzokeViki
Kedves Nézelődő, köszöntelek boltomban!

Boltomban filcből készült, tépőzár segítségével öltöztethető babák és babaágyaik, babaházaik közül válogathatsz kedvedre. Számomra ezek a kis babák gyermekkorom papírból készült öltöztetős babáit idézik, csak ezek sokkal tartósabbak, kisebb gyerkőcök számára is élményteli játékot jelent.

Két kislány anyukája vagyok, így a babázás elengedhetetlen része mindennapjainknak. Mivel lányaim apró kezecskéi még nem voltak elég ügyesek egy-egy klasszikus baba teljes felöltöztetéséhez, így született meg a tépőzáras ruhákkal "öltöztethető" baba első darabja otthonunkban. Majd sorra jöttek a kérések, ilyen ruha, olyan ruha, nincs a babának ágya, asztala, ennivalója stb. Ezek elrendezésekor alakult ki a leporellószerűen hajtogatható babaházikó első verziója. Méretéből adódóan szinte bármelyik Anya-táskában vagy ovis hátizsákban elfér, bárhová magatokkal vihető.

Szeretek alkotni, szép textilekből mutatós termékeket készíteni, és ezzel másoknak örömet szerezni. Termékeimet én álmodom meg, válogatom össze hozzájuk a megfelelő színű és mintájú textileket, majd én készítem el, varrom meg őket. Az elkészítés során ügyelek a minőségre és arra, hogy használat során a termékek strapabíróak legyenek. Ennek teszteléséről a prototípusok készítésénél két kislányom volt segítségemre. Minden elkészült termékem olyan, hogy én is szívesen választanám gyerkőceimnek.

Minden feltöltött termékem készen van, rögtön tudom küldeni Számodra, gyermeked számára!

Köszönöm, hogy benéztél hozzám, további jó nézelődést és kellemes vásárlást kívánok!

SzokeViki

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek