Réka baba - horgolt magyar trikolor ruhájú figura - játék & sport - baba & babaház - baba - Meska.hu
Réka baba - horgolt magyar trikolor ruhájú figura - játék & sport - baba & babaház - baba - Meska.hu
Régóta szemeztem ezzel a baba mintával, végre sikerült meghorgolnom. 100% mercerizált pamut fonalból készült, így bababiztos. Biztonsági szemmel láttam el, szilikonizált poliészter tömőanyaggal töltöttem. Piros-fehér-zöld ruhájával igazi magyar baba. Ehhez választottam neki egy szép, ősi magyar nevet, így lett Réka. kb. 20 cm magas. Réka, ha összekoszolódik, 30 fokos vízben ki is mosható. Igény szerint más színű ruhával, illetve hajjal is el tudom készíteni, ez esetben kb 15 nap múlva tudom postázni, ez esetben egyeztessünk privátban.
Összetevők

pamut fonal, biztonsági szem, szilikonizált poliészter tömőanyag


Ára

/ 1 db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

horgolás


Jellemző
játék & sport, baba & babaház, baba, magyar, horgolás, copf, kislány, lány, copfos, szoknya, barna, haj, játékbaba

Színek

fehér, piros, zöld


Termékkód

4182981

Termékeinket Szegeden személyesen is átveheted, egyéb esetekben csomagként a meska által támogatott GLS, MPL vagy foxpost szolgáltatókkal tudjuk küldeni.
A fülbevalókat, illetve a borítékban 2,4 cm vastagságot meg nem haladó termékeket ajánlott levélként is fel tudjuk adni , az ennél vastagabb termékeinket postai úton csak postán maradó ajánlott levélként áll módunkban feladni.
Sima levélként a saját és a ti védelmetekben nem áll módunkban terméket küldeni, hisz azt nem lehet nyomonkövetni, ha esetleg elkallódna.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Szeged)
0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel
2 785 Ft 2 785 Ft
Postán maradó ajánlott küldemény
850 Ft 900 Ft
Foxpost automatába előre fizetéssel
900 Ft 900 Ft
Foxpost házhozszállítás előre fizetéssel
1 650 Ft 1 650 Ft

Készítette

Róla mondták

“Nagyon kedves, segítőkész, megbízható, jó kapcsolattartó! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönöm. Sok-sok +++++”

Adnilem26 Adnilem26

Egyedi rendeléseket is vállal

OktaDesign további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek