Kalocsai motívumokkal díszítettem a mikulás csizmát. Egyedi megközelítésben, gyermeknek, nőnek és férfinak egyaránt! Kandallóra akasztv...

iparművész termék, készítette: JuditVigvariDesign
anyaga: vászon, festék, szalag
technika: festett tárgyak, varrás

Mikulás csizma

Mikulás csizma leírása

Kalocsai motívumokkal díszítettem a mikulás csizmát. Egyedi megközelítésben, gyermeknek, nőnek és férfinak egyaránt! Kandallóra akasztva gyönyörűen mutat!

40 fokon mosható.

Minden a boltocskámban megvásárolt karácsonyi termék mellé általam készített kísérő kártyát adok!

Köszönöm, hogy benéztél!

Mikulás csizma jellemzői

iparművész termék, készítette: JuditVigvariDesign
összetevő

színek

típus
fizikai

termékkód
955007

feltöltve
2011. november 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mikulás csizma szállítása

Az utalástól beérkezően számított 3 napon belül kerülnek postázásra a termékek. Egyéb kérés esetén a megbeszéltek alapján.
Postázásnál választható ajánlott és ajánlott(elsőbbségi) postázás is. Személyes átvétel a 19.kerületi műhelyemben lehetséges. A több termék esetén megadott postaköltség tájékoztató jellegű, nem reális mindenre vonatkoztatva. Vásárláskor pontos árat küldök a postaköltségről súly alapján.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 750 Ft 1 440 Ft
Foxpost 599 Ft 599 Ft

Mikulás csizma alkotója: JuditVigvariDesign

JuditVigvariDesign Meska interjú az alkotóval »

Vigvári Judit vagyok, a Judit Vigvári Design alapítója és tervezője.

2011. februárban diplomáztam az Óbudai Egyetem Könnyűipari Mérnöki Karán, terméktervező, ruha szakon ( régi Budapesti Műszaki Főiskola ).

A JVD missziója a magyar népi motívumkincs újragondolásával, modern hagyományőrző kollekciók alkotása a jövő felnövekvő generáció számára.

Szeretném a fiatalokkal újra megszerettetni a magyar népművészetet, frissebb, a mai kornak megfelelő formába öntve, hogy újra a mindennapjaink részévé válhasson.

Hogy mi jellemző a munkáimra?

Modern, hagyományőrző, letisztult, finom, vagány és nőies......

kérdésem van a termékkel kapcsolatban