Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Színes,, nőcis,, kulcstartó

Színes,, nőcis,, kulcstartó leírása

késztermék, azonnal szállítható

-valódi marhabőrből készült
-csakis kézi munkával
-más színekben is elkészíthető és más dísszel is
-saját tervezésű
-a virágos többe kerül-1000 Ft az ára-ezt is lehet más színben is rendelni
-nem igényel különleges tárolást

Színes,, nőcis,, kulcstartó jellemzői

kézműves termék, készítette: spalti51
késztermék, azonnal szállítható

technika

jellemző

színek

termékkód
3272240

feltöltve
2018. november 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Színes,, nőcis,, kulcstartó szállítása

-a termékekért garanciát vállalunk
-a feltüntetett postaköltségek természetesen változnak,ha kisebb,vagy nagyobb súlyú termékről van szó,illetve ha több terméket kell feladni egy csomagban,akkor nyilván a súly határozza meg
-a termékeket kisebb-nagyobb buborékos borítékban,ajánlottan,elsőbbséggel postázom,a feltüntetett árban a boríték ára is benne van,illetve a nagyobb termékeket csomagként adom fel

-Személyes átvételre csak közvetlenül Baja környékén van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 500 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 000 Ft 1 000 Ft

Színes,, nőcis,, kulcstartó alkotója: spalti51

Meska interjú az alkotóval »

Kedves Ismerős és Ismeretlen!

Örülök, hogy benéztél a boltomba, remélem találsz valami kedvedre valót,bőven van miből válogatni.
A termékek többségét tulajdonképpen nem én
készítem, hanem a férjem.Többnyire én tervezem, ő pedig kivitelezi.Már közel harmincöt éve foglalkozik bőrmegmunkálással. Hobbinak indult,de aztán kereseti kiegészítés lett belőle. Csak igényes, precíz munkát ad ki a kezéből.Kizárólag kézzel készíti dolgait,a varrások is kézi munkák, ennél fogva elnyűhetetlenek.
Mivel kézzel készülnek a munkák, így tulajdonképpen bármi egyéni ötletet is szívesen fogadunk és megpróbálunk
megvalósítani.
Ha már az én oldalam, legyen valami konkrét tőlem is, ezért egy kedves régi tanítványommal együtt elkezdtünk ékszereket készíteni-,,variációk bőrrel és gyönggyel,,jelszó alatt Az első próbálkozások után,mint láthatod nagyon nagy kedvet kaptam,igaz nem a gyönggyel készült ékszerekhez hanem fémdíszek és egyéb kellékek felhasználásával gyártom őket ,,megállás nélkül,,
Szerencsére tele vagyok ötletekkel és nagyon nagy élvezetet jelent az elkészítésük. Remélem nem csak nekem,hanem másoknak is fog tetszeni.
Közben ,,megfertőzött" a vászontáskák varrása is,amiket természetesen varrógéppel varrok,de a valódi bőrfüleket a párom készíti ugyanúgy ,mint minden mást kézi munkával.
Bármilyen egyedi kéréssel nyugodtan keress meg,akár rajz,akár fénykép alapján,aztán majd kiderül,hogy meg tudjuk e valósítani.

Köszönöm,hogy benéztél a boltomba,válogass kedvedre!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: