Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Kávéskapszulából Bagoly-medál

Kávéskapszulából Bagoly-medál leírása

Nespresso kávéskapszulák újrahasznosításával készült ez a bagoly, mely akár medálként nyakba, akár kulcstartóra is akasztható.
Medál hossza: 7cm

A képen látható bagoly már elkelt, de kérésre készítek hasonlót ill. bármilyen más színkombinációban is!

Kávéskapszulából Bagoly-medál jellemzői

kézműves termék, készítette: fanori

színek

termékkód
991909

feltöltve
2011. december 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kávéskapszulából Bagoly-medál szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft

Kávéskapszulából Bagoly-medál alkotója: fanori

fanori Tamandl Nóra vagyok, gyerekkorom óta imádok bütykölni, ékszereket készíteni. Az élet szakmailag más területekre sodort, így ez a "szerelem" sokáig csak hobbi maradt. Mikor a két kisfiammal itthon voltam, újra előtérbe került az alkotás, és most már érzem, hogy ez több, mint hobbi. Jelenleg az újrahasznosítás jegyében alkotok, meglepő anyag-, szín- és forma kombinációkkal, világszerte egyedülálló designnal és precizitással.
Jó hír az arra érzékenyeknek, hogy csak nikkelmentes anyagokkal dolgozok.
A képen látható ékszerek mindegyike eladó vagy rendelhető akár egyedi méretben és színvariációban is.
Ne habozz tetszésed nyilvánítani és kérdéseidet nekem szegezni akár itt, akár emailben.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban