Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Csillámf.szláma fülbevaló

Csillámf.szláma fülbevaló leírása

A fülbenyáhogó internetes mém megjelenése óta hatalmas rajongótáborra tett szert a Facebookon.
Ha szeretnéd, a füledben is viselheted!
Méretek: kb 4 cm

Csillámf.szláma fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: aFrOhOlIc

termékkód
995546

feltöltve
2011. december 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csillámf.szláma fülbevaló szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 150 Ft 150 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 400 Ft 400 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 450 Ft

Csillámf.szláma fülbevaló alkotója: aFrOhOlIc

aFrOhOlIc Üdvözöllek!

Ha rendelnél, kérlek figyelj oda a következőkre:
1. A szállítási mód minden esetben levélként, előre utalással történik. (Pécsiek esetén szóba jöhet személyes átvétel.)
2. Addig nem tudok postára adni egy terméket sem, ameddig legalább egy levelet nem váltottam a vevővel. Ha rendelsz, kérlek vegyük fel egymással a kapcsolatot e-mailben legalább egyszer, a szállítási mód és az adatok tisztázása érdekében!
3. Amennyiben egy hónapon belül nem jön létre az adásvétel, annak ellenére, hogy legalább két alkalommal próbáltam felvenni a kapcsolatot,semleges értékelést küldök a vevőről, az adásvételt meg nem történtté nyilváníttatom. Nem szívesen teszem, így kérlek Benneteket, figyeljetek a határidőre. Lehet, hogy addig másnak is kellene a termék, és mivel sok ékszerem egyszeri darab, utángyártásra nem mindig van lehetőség.Cserébe természetesen én sem váratlak meg Benneteket a postázással.
Megértéseteket köszönöm.

Igyekszem a jövőben minél több információval és nagy választékkal ellátni az érdeklődőket, nézz körül nyugodtan, és ha érdekel valami, kérdezz bátran!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban