Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Lila virágmintás farmer válltáska lila filcpénztárcával MEGRENDELÉSRE

Lila virágmintás farmer válltáska lila filcpénztárcával MEGRENDELÉSRE leírása

Ez a bélelt, fedéllel záródó, sötétkék farmer válltáska a lila filcpénztárcával együtt népi motívumok által ihletett, halványlila filc virág mintával készült MEGRENDELÉSRE egy 10 éves kislány ajándékaként, melyet a filcleveleken sötétzöld színjátszós gyöngyökkel díszítettem ill. a táskán halványlila hímzőfonallal öltöttem körbe kézzel.

Így kérlek, ha nem \\\"henih\\\" vagy, ne vedd meg ezt a terméket! De ha hasonlót szeretnél, akkor küldj nekem belső üzenetet és megbeszéljük a részleteket!

A népi hímzések tanulmányozásának hatására a halványlila virág motívumot a sárközi varrottasok mintájára készítettem, melynek közepére sötétlila-rózsaszín-sárga filcet varrtam.

A táska fedelére a kis tulajdonos nevének kezdőbetűjét hímeztem a kérésnek megfelelően. Az összhang kedvéért a filcvirágot a monogrammal a népi mintákból ismerős kacskaringós növényi indákkal kötöttem össze.

A vállon átvetve is hordható hosszú táskapánt 2cm széles, sötétkék hevederszalagból készült.

A táska bélése drapp alapon sötétlila-rózsaszín-sárga-kék-halványlila virágmintás pamutanyag.
Ennek az eddigieknél kicsit nagyobb méretű farmer táskának a külső díszítése is a béléssel megegyező színnel és mintával harmonizál.

A kistáskákat kevés gépi varrással és sok hímzőfonalas kézi öltéssel varrtam össze és díszítettem.

Kifordítva is hordható, az aznapi hangulattól és attól függően kinek mennyire tetszik a bélés mintája. Így akár kétféle módon is viselhető!
Nagyon strapabíró válltáska és rengeteg apró, fontos kincs, kütyü, kismackó, zsepi elfér benne.
A pántot a vállon átvetve szabad marad mindkét kéz!

A kis filcpénztárca a táska kiegészítőjeként készült sötétlila és halványlila gyapjúfilc összevarrásával. A patenttal záródó pénztárca szintén halványlila filc virágmintát kapott az összhang kedvéért.

Kis -és nagylányoknak ajánlom, oviba, iskolába, színházba, sétára csinosnak, ill. nagymamához vagy csak úgy az otthoni játékhoz ....Mint tudjuk, egy két perces utazáshoz is rengeteg mindenre lehet szüksége egy kis női hölgynek, amit feltétlenül magával kell vinnie...

A kistáskákból nem készítek két egyformát, mindegyik egyedi darab! Mintában, bélésanyagban hasonlíthatnak, de ezeket mindig különbözőképpen variálom, díszítem, hímzem.
Ha megtetszik valamelyik, vagy van egyedi kívánságod (ovis jel stb.), akkor írj bátran üzenetet és megbeszéljük a részleteket!

Táska mérete: 15×20cm
A táska anyaga: 100% pamut (vékony sötétkék farmer)
A bélés anyaga: 100% pamut (drapp alapon sötétlila-rózsaszín-sárga-kék-halványlila virágmintás anyag)
Vállpánt hossza: ~100cm (a táskától mérve ~48cm magas)
Mosása kézzel ajánlott!

A pénztárca mérete: 8×10cm
A pénztárca anyaga: 100% gyapjúfilc

A megadott ár a táskára és pénztárcára együttesen vonatkozik!

Lila virágmintás farmer válltáska lila filcpénztárcával MEGRENDELÉSRE jellemzői

termék, készítette: krizantam

technika

színek

termékkód
996145

feltöltve
2011. december 22.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Lila virágmintás farmer válltáska lila filcpénztárcával MEGRENDELÉSRE szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 400 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 530 Ft 480 Ft

Lila virágmintás farmer válltáska lila filcpénztárcával MEGRENDELÉSRE alkotója: krizantam

kérdésem van a termékkel kapcsolatban