Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Pink dream cipzár hajpánt

Pink dream cipzár hajpánt leírása

Lila és rózsaszín cipzárból készítettem ezt a cukorkaszínű hajékszert. Egyetlenegy darab van belőle, utángyártásra sajnos alapanyag hiányában nincs lehetőség. A virág átmérője kb 6,5 cm.

Pink dream cipzár hajpánt jellemzői

kézműves termék, készítette: aFrOhOlIc
anyag

jellemző

termékkód
997835

feltöltve
2011. december 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pink dream cipzár hajpánt szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 150 Ft 150 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 400 Ft 400 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 450 Ft

Pink dream cipzár hajpánt alkotója: aFrOhOlIc

aFrOhOlIc Üdvözöllek!

Ha rendelnél, kérlek figyelj oda a következőkre:
1. A szállítási mód minden esetben levélként, előre utalással történik. (Pécsiek esetén szóba jöhet személyes átvétel.)
2. Addig nem tudok postára adni egy terméket sem, ameddig legalább egy levelet nem váltottam a vevővel. Ha rendelsz, kérlek vegyük fel egymással a kapcsolatot e-mailben legalább egyszer, a szállítási mód és az adatok tisztázása érdekében!
3. Amennyiben egy hónapon belül nem jön létre az adásvétel, annak ellenére, hogy legalább két alkalommal próbáltam felvenni a kapcsolatot,semleges értékelést küldök a vevőről, az adásvételt meg nem történtté nyilváníttatom. Nem szívesen teszem, így kérlek Benneteket, figyeljetek a határidőre. Lehet, hogy addig másnak is kellene a termék, és mivel sok ékszerem egyszeri darab, utángyártásra nem mindig van lehetőség.Cserébe természetesen én sem váratlak meg Benneteket a postázással.
Megértéseteket köszönöm.

Igyekszem a jövőben minél több információval és nagy választékkal ellátni az érdeklődőket, nézz körül nyugodtan, és ha érdekel valami, kérdezz bátran!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban