Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Türkiz - gyűrű (g1207)

Türkiz - gyűrű (g1207) leírása

Szép kerek türkiz kabosont foglaltam be egyedi, modern gyűrűvé.
A gyűrű alapja alpakkából készült, fém részeit mattra csiszoltam.

Méret:
a kő átmérője 12 mm, magassága 5 mm. A gyűrű belső átmérője 16,5 mm.

Az alpakka vagy újezüst nikkelből, rézből és cinkből áll. Az apakka fényes ezüst színű, megszólalásig hasonlít a Sterling ezüstre. Előnye, hogy nehezebben oxidálódik és könnyebben tisztítható. (10%-os ecettel kell letörölni, ha foltosodna.)

Türkiz - gyűrű (g1207) jellemzői

kézműves termék, készítette: Kreagora

színek

termékkód
1318091

feltöltve
2013. január 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Türkiz - gyűrű (g1207) szállítása

A postaköltség 600 Ft egységesen (utánvéttel 2000 Ft), több termék megvásárlása esetén sem emelkedik. Az ékszereket elsőbbséggel és ajánlva küldöm. 10000 Ft feletti vásárlás esetén a postaköltséget én állom (ajánlott, elsőbbségivel). Futárral is kérhetőek az ékszerek, ennek díja 1100 Ft. Minden vásárláshoz számlát küldök.

Az utalás beérkezése után 1-2 napon belül postázom a megvásárolt terméket. (Kivéve a rendelésre készült ékszereket, ilyen esetben előre megírom, mikorra tudom vállalni.)

Ha bármilyen okból nem felel meg az ékszer, eredeti állapotában visszaküldheted, az árát visszautalom (kiv. postaköltség).

Minden kérdésre szívesen válaszolok.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 100 Ft 1 100 Ft

Türkiz - gyűrű (g1207) alkotója: Kreagora

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek