Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Csöves (n1211)

Csöves (n1211) leírása

Most az akciós polcon!

Egyedi medál sárgaréz korongból és howlit rondella gyöngyből, antik sárgaréz láncon.
A gyöngyöt egy kis cső segítségével rögzítettem a korongra. (Számomra ez egy új és érdekes technika, a cső is saját készítésű. :) )
A korong érdesre csiszolt felületű.

Méret:
a korong átmérője 2,6 cm, teljes hossz 2,7 cm (akasztóval együtt.) A lánc hossza 52 cm.

A képen nagyobbnak tűnhetnek az ékszerek a valóságosnál, mivel nagyon közelről fotózom őket a részletek miatt. Kérlek a leírt méreteket vedd figyelembe.

Csöves (n1211) jellemzői

kézműves termék, készítette: Kreagora

színek

termékkód
1596654

feltöltve
2013. november 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csöves (n1211) szállítása

A postaköltség 600 Ft egységesen (utánvéttel 2000 Ft), több termék megvásárlása esetén sem emelkedik. Az ékszereket elsőbbséggel és ajánlva küldöm. 10000 Ft feletti vásárlás esetén a postaköltséget én állom (ajánlott, elsőbbségivel). Futárral is kérhetőek az ékszerek, ennek díja 1100 Ft. Minden vásárláshoz számlát küldök.

Az utalás beérkezése után 1-2 napon belül postázom a megvásárolt terméket. (Kivéve a rendelésre készült ékszereket, ilyen esetben előre megírom, mikorra tudom vállalni.)

Ha bármilyen okból nem felel meg az ékszer, eredeti állapotában visszaküldheted, az árát visszautalom (kiv. postaköltség).

Minden kérdésre szívesen válaszolok.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 100 Ft 1 100 Ft

Csöves (n1211) alkotója: Kreagora

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek